Edyta Górniak mistrzynią drugiego planu. Polka przypadkiem uchwyciła ją w kadrze. To nagranie to hit

Edyta Górniak niedawno utknęła na lotnisku w Dubaju i nie miała jak wrócić do Polski. Przyłapano ją na lotnisku. Zobaczcie, jak wygląda poza sceną, w zwykłym, codziennym wydaniu.

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalistka występuje podczas najważniejszych wydarzeń w kraju. W przerwie od występów lubi podróżować. Ostatnio zakochała się w krajach azjatyckich i właśnie tam regeneruje siły. W kwietniu Górniak przebywała w Tajlandii. Niestety w trakcie powrotu napotkała na trudności. Z powodu następstw ulewy jej przesiadkowy lot w Dubaju był wielokrotnie przekładany. Podczas pobytu na lotnisku wokalistka została przypadkiem uchwycona na filmie przez jedną z pasażerek. Zobaczcie, jak się zachowała.

Zobacz wideo Paulla skrzywdzona słowami Edyty Górniak. "Brudy się pierze w domu"

Edyta Górniak bohaterką drugiego planu. Taka jest poza sceną. "Kochana"

Użytkowniczka TikToka podbiła sieć nagraniem ze swojej podróży poślubnej. Na lotnisku w Dubaju chciała uwiecznić z ukochanym słodką chwilę. W tle pojawił się nagle nieoczekiwany gość. "Mistrz drugiego planu" - czytamy w opisie filmiku. Jak się okazuje, w kadr weszła Edyta Górniak, która znalazła się na tym samym lotnisku. Kiedy tylko wokalistka zdała sobie sprawę, że właśnie zrujnowała parze romantyczne ujęcie, uśmiechnęła się i podeszła to wyjaśnić. "Ona miała świadomość ze jej wcale nie zauważyliśmy, dlatego od razu podeszła do nas pogadać, ze chyba wtrąciła się nam w filmik" - dodała autorka nagrania i podkreśliła, że wokalistka była niezwykle miła i sympatyczna. Nagranie z Edytą Górniak w tle ma już prawie 200 tysięcy polubień i szybko stało się popularne w sieci. Fani wokalistki byli zachwyceni jej zachowaniem. "Ale jak się uśmiechnęła na waszego buziaka. Ona jest kochana", "Ona jest przeurocza", "Pani Edyta wydaje się być tak sympatyczną osobą" - czytamy w komentarzach. Nagranie, o którym mowa znajdziecie na dole strony.

Edyta GórniakEdyta Górniak fot. kapif.pl

Edyta Górniak 30 lat temu podbiła Eurowizję. Nikt nie powtórzył jej sukcesu

Niedawno zakończył się Konkurs Piosenki Eurowizji. Był to dobry moment, aby przypomnieć sobie najlepsze występy Polaków w historii tego wydarzenia. Na pierwszym miejscu znalazła się właśnie Edyta Górniak, która w 1994 roku skradła serca widzów piosenką "To nie ja". Wokalistka zdobyła aż 166 punktów i zajęła drugie miejsce w konkursie. Nikt z naszych reprezentantów nie powtórzył tego sukcesu. Górniak na scenie pojawiła się w skromnej białej sukience na ramiączkach i zachwyciła. Pamiętacie jej występ? Więcej o jej wykonaniu przeczytasz tutaj.

Najlepsza polska wokalistka to:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.