Pamiętacie Barbarę Kwarc? Zniknęła z internetu. Znalazła inny sposób zarobku

Barbara Kwarc została ostatnio zauważona przez grupę nastolatków, którzy chcieli zrobić sobie z nią zdjęcie. Musieli zapłacić za fotografię z byłą gwiazdą YouTube'a.

Barbara Rogowska, znana w sieci jako Barbara Kwarc, zyskała popularność dzięki paradokumentowi "Klatka B". Później rozkręciła swój własny projekt pod nazwą "Baśka Blog" na platformie YouTube. Kobieta często przeklinała na publikowanych filmikach i wzbudzała kontrowersje. W 2022 roku Gazeta.pl ustaliła, że Kwarc została uznana za winną uderzenia i znieważenia dziecka podczas transmisji na żywo. Mimo wulgarnego zachowania Barbary Kwarc jej filmy zdobywały milionowe wyświetlenia. Youtuberka postanowiła jednak zrezygnować z twórczości w internecie. Usunęła się w cień, ale czasami zostaje zauważana przez widzów. Tak też było tym razem.

Zobacz wideo Beauty Boy zdradził swoje zarobki na platformie YouTube. "Jestem w stanie się utrzymać"

Barbara Kwarc zrobiła zdjęcie za opłatą. Nie była zbyt zadowolona

Grupa nastolatków spotkała ostatnio Barbarę Kwarc na rynku we Wrocławiu. Wszystko zostało sfilmowane i wrzucone do sieci. Na klipie była youtuberka została zapytana o to, co u niej słychać. - To, co widać - odpowiedziała. - A ja tak pani oglądałem te filmy - mówił nastolatek do Kwarc. Dodał, że była jego idolką. - A ile miałeś, dwa lata? - odparła niezbyt zadowolona. Później Barbara Kwarc zgodziła się zapozować z nastolatkami. Musieli zapłacić jej dziesięć złotych za zdjęcie. Na koniec była youtuberka szybko odeszła, tłumacząc, że "wszyscy się gapią". Pod nagraniem pojawiły się komentarze od internautów, którzy także mieli okazję spotkać Barbarę Kwarc. "Ode mnie też chciała dziesięć złotych", "Często spotykam w autobusie, w sumie jak ktoś nie jest nachalny, to jest miła" - pisali. Chcecie powspominać internetową karierę byłej youtuberki? Zajrzyjcie do galerii zdjęć na górze strony. 

Barbara Kwarc o zarobkach. "Wchodzę na didżejkę, bajeruję..."

W 2022 roku Barbara Kwarc udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoim sposobie na zarobek. Wyjawiła, czym zajęła się po zakończeniu kariery w internecie. - Jeżdżę po eventach, po klubach, uwielbiam to robić. Jeżdżę po całym świecie (...). Wchodzę na didżejkę, bajeruję, ch*jami rzucam. Jestem didżejką na pół gwizdka, didżej miksuje, ja bajeruję. Idę na bar, robię szoty, selfie i tak wygląda moja praca w klubie - powiedziała w rozmowie z TV Reklama. ZOBACZ TEŻ: Czy można upaść niżej? Skandaliczny wywiad Roberta Pasuta. Mówi o "starych babach po 25. roku życia". Dalej gorzej

Barbara KwarcBarbara Kwarc YouTube

Znacie twórczość Barbary Kwarc?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.