Tancerz narobił rabanu całując znienacka Darię na scenie. Zapowiada, że znów jedzie do Sopotu

W 2022 roku podczas festiwalu w Sopocie doszło do sytuacji, której nikt się nie spodziewał. Tancerz pocałował Darię na scenie. Teraz zapowiada, że w tym roku również jedzie do Sopotu.

Polsat Hit Festiwal co roku przyciąga mnóstwo fanów muzyki, a także największych polskich artystów. W końcu to prestiż wystąpić w Operze Leśnej. Produkcja Polsatu dba o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Niestety, nie zawsze wszystkiego da się dopilnować.

Zobacz wideo Qczaj nienawidzi piłki nożnej. "Piłkarze zarabiają za dużo"

Tancerz pocałował na scenie Darię. Teraz zapowiada powrót do Sopotu

Dwa lata temu podczas występu Darii doszło do niecodziennego incydentu. Niedoszła reprezentantka Polski na Eurowizji zaprezentowała się drugiego dnia muzycznego wydarzenia i zaśpiewała swój kawałek, "Love Blind". Gdy kończyła swoje show, jeden z zatrudnionych do jej występu tancerzy nieoczekiwanie ją pocałował. W wywiadach zapewniała, że pocałunek nie był częścią zaplanowanej choreografii. "To mój tancerz i choreograf. Jeszcze się nie widzieliśmy, więc nie do końca wiem, co się stało. To było naprawdę takie zwieńczenie tego występu. Dopiero teraz dochodzę do siebie, po tym co się stało tego dnia i ciężko mi w to uwierzyć..." - przekonywała wówczas rozemocjonowana Daria.

Tomasz Nakielski, bo tak nazywa się artysta, został zapytany przez Plejadę, czy coś więcej łączy go z Darią, ale tancerz nie był wówczas tak wylewny. "Na chwilę obecną wstrzymam się z komentarzem. Dużo miłości" - uciął temat. Teraz, jak się okazuje, ponownie zagości w Sopocie, czym pochwalił się w mediach społecznościowych.

Spokojnie, w tym roku będę grzeczny

- podpisał zdjęcie sprzed dwóch lat.

Tancerz narobił rabanu całując znienacka Darię na scenie. Zapowiada, że znów jedzie do SopotuTancerz narobił rabanu całując znienacka Darię na scenie. Zapowiada, że znów jedzie do Sopotu Tomasz Nakielski będzie 'grzeczny' w Sopocie fot. instagram.com/thomasnakielsky

Tomasz Nakielski spotykał się z Qczajem. Para się rozstała

Popularny trener personalny Daniel Kuczaj w czerwcu 2022 roku ogłosił, że jest w szczęśliwym związku z tancerzem. I choć para wydawała się być ze sobą szczęśliwa, po niewiele ponad roku na ich mediach społecznościowych przestali wrzucać wspólne zdjęcia. I choć w grudniu 2023 roku Qczaj zapewniał, że po prostu chwilowo nie mieszkają ze sobą, w styczniu br. potwierdził rozstanie z partnerem. Więcej zdjęć Tomasza Nakielskiego znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Myślicie, że Nakielski wytrwa w postanowieniu i "w tym roku będzie grzeczny"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.