Lara Gessler pokazała kadry z kuchni. Uwagę zwraca nietypowa wyspa. A zobaczcie to połączenie kolorów

Lara Gessler od jakiegoś czasu ma nowe mieszkanie. Póki co, celebrytka jest etapie renowacji i wystroju wnętrz. Ostatnio po raz pierwszy pokazała ujęcia z kuchni. Wybrała nietypowe połączenie kolorów.

Lara Gessler z chęcią publikuje część swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Niedawno córka Magdy Gessler ogłosiła, że zakupiła swoje lokum na warszawskim Żoliborzu. Jeszcze niedawno celebrytka była na etapie rozpakowywania kartonów i aranżacji wnętrz. Jej mieszkanie w końcu nabiera kolorów. Ostatnio pokazała fanom kolejny skrawek własnego gniazdka. Tym razem obserwatorzy mieli okazję zobaczyć kuchnię. Co sądzicie?

Zobacz wideo Lara Gessler nie chciała kupić mieszkania. Szczerze wypowiedziała się na temat najmu

Lara Gessler uwiła nowe gniazdko. Teraz pochwaliła się kuchnią

Lara Gessler pokazała fanom niektóre kąty swojego nowego mieszkania. Wiemy już, że w wielu pokojach dominuje kolor biały. W jasnych pomieszczeniach znajdziemy drewniany parkiet. Nie zabrakło także widoku na zielony ogród, który dodaje całości wyjątkowego klimatu. Teraz Gessler postanowiła podzielić się wystrojem kuchni. Wygląda na to, że kobieta preferuje zabudowane pomieszczenie. W tle widzimy brązowe szafki i wmontowany piekarnik. Główną rolę gra jednak wyspa na środku kuchni. Co ciekawe, pokryta jest płytkami w kolorze... zielonym. Nie da się ukryć, że tego typu połączenie kolorystyczne jest rzadko spotykane. Co o nim sądzicie? Zdjęcia kuchni Lary Gessler, a także innych pomieszczeń z nowego mieszkania znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 

Lara Gessler ma nowe mieszkanie. Wcześniej wolała wynajmować

Lara Gessler przez długi czas wynajmowała mieszkanie. Zanim przeprowadziła się do własnego mieszkania, była zwolenniczką kompletnie innej aranżacji. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, że dzięki temu mogła pozwolić sobie na więcej wolności. Mówiła również o kwestii bezpieczeństwa. - Dla mnie to działa, bo nie ogranicza mojej wolności. Ja lubię coś takiego, ale każdy ma swoją drogę i swoje poczucie bezpieczeństwa, które jest inaczej zbudowane - podkreślała. Dodała również, że w przyszłości planuje zakup domu. - Dom kiedyś - super, fajnie by było. Ale gdzie, to jeszcze los pokaże. Nie jestem osobą, która zbyt dużo planuje - zaznaczyła w rozmowie z nami. ZOBACZ TEŻ: Stylizacja Lary Gessler to istna petarda, ale uwagę skradł niewielki dodatek. Przypomnimy sobie o nim wiosną

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.