Celia Jaunat z sukcesem na zawodach bikini fitness. Żona Krychowiaka prezentuje wyrzeźbione ciało [ZDJĘCIA]

Żona Grzegorza Krychowiaka jakiś czas temu postanowiła zmierzyć się z wyzwaniem, jakim są zawody bikini fitness. Celia Jaunat może już pochwalić się pewnymi osiągnięciami na tym polu.

Celia Jaunat jest francuską modelką i pasjonatką mody, o której w Polsce głośno zrobiło się za sprawą związku z Grzegorzem Krychowiakiem. Poznali się lata temu, gdy piłkarz grał w barwach jednego z francuskich klubów, a w 2019 roku wzięli ślub. Choć Jaunat nie narzeka na brak zajęć i obowiązków zawodowych, zdecydowała się połączyć je z nową pasją. Jak przekazała na Instagramie, na ostatnich zawodach bikini fitness udało jej się zająć aż trzecie miejsce.

Zobacz wideo Chwali się postępami

Tak zmieniło się ciało Celii Jaunat. Żona Grzegorza Krychowiaka robi postępy

Celia Jaunat od zawsze bardzo dbała o formę, a z jej instagramowych zdjęć wynikało, że nie opuszcza treningów. Teraz modelka poszła o krok dalej. Odkąd pasjonuje się bikini fitness, jej ciało stało się jeszcze bardziej wyrzeźbione, a Jaunat może pochwalić się imponującym sześciopakiem i zarysowanymi mięśniami. 21 kwietnia modelka wzięła udział w zawodach Laura Ziv Classic, które odbywały się we francuskim mieście Lille, a relację z wydarzenia zamieściła na InstaStories. Widać, jak opalona i umięśniona Jaunat pozuje obok innych zawodniczek. Jak się okazuje, jej treningi docenili także sędziowie - żona Krychowiaka zakończyła zawody z trzecim miejscem. Celia Jaunat podziękowała wszystkim za słowa wsparcia. Nie ukrywała, że to doświadczenie nie było łatwe, ale ocenia je bardzo pozytywnie. - Wyjątkowym momentem było wejście na scenę, właściwie każdy etap mi się podobał. Samo wejście na scenę, ale też dieta, przygotowania - relacjonowała.

Sędziowie powiedzieli wiele miłych rzeczy. Stwierdzili, że mam świetne proporcje, co jest bardzo ważne w zawodach bikini, żeby był odpowiedni balans między górną częścią ciała a dolną

- dodała Januat. Podkreśliła także, że sędziowie przekazali jej, aby kontynuowała treningi, a z pewnością będzie stawała się coraz lepsza. Nagranie z zawodów żony Grzegorza Krychowiaka znajdziecie w materiale wideo na górze strony.

Celia Jaunat zgasiła internautę

Celia Jaunat już od kilku tygodni relacjonowała na Instagramie postępy przed zawodami bikini fitness. Wiele osób, w tym jej mąż, mocno jej kibicuje i trzyma za nią kciuki. Nowa sylwetka modelki nie wszystkim się jednak spodobała. "Trochę mniej umięśniona i byłoby o wiele lepiej" - napisał jeden z internautów. Jaunat pospieszyła z odpowiedzią. "O wiele lepiej dla kogo i dlaczego? Nie mówimy, że coś jest brzydkie, tylko po prostu, że nam się to nie podoba (to się nazywa edukacja). I może ja robię ze swoim ciałem to, co chcę? Może "standardowe" ciała są moim zdaniem nijakie i wiotkie, a umięśnione ciało postrzegam jako dzieło sztuki, rzeźbę. Przestań myśleć, że masz monopol na poczucie piękna! Nikt nie ma racji ani się nie myli. Piękno nie jest regulowane prawnie. Jest subiektywne i na szczęście każdy znajdzie coś dla siebie! Krótko mówiąc, wybrałam bycie poza standardem" - odparła na Instagramie.

Lubisz treningi na siłowni?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.