Shannen Doherty nie traci pogody ducha. Tak wygląda na nowych zdjęciach po bolesnym wyznaniu

Shannen Doherty dała się zapamiętać przede wszystkim jako gwiazda wielkiego hitu z lat 90. "Beverly Hills, 90210" oglądali wtedy niemal wszyscy. Dzisiaj aktorka zmaga się z poważną chorobą.

Shannen Doherty dała się zapamiętać z "Beverly Hills, 90210". Kultowa serial to jeden z największych hitów lat 90. Aktorka obecnie zrezygnowała z kariery ze względu na chorobę nowotworową. Ostatnio jednak fani mogli zobaczyć jak wygląda, dzięki zdjęciom fotografów, którzy przyłapali ją podczas załatwiania sprawunków na mieście. 

Zobacz wideo Dlaczego Shannen Doherty wyleciała z "Beverly Hills, 90210"?

Poważna choroba Shannen Doherty

Dohety choruje na raka i przyjmuje chemioterapię. Jej stan jest jednak poważny - choć wydawało się, że jest lepiej, choroba uderzyła ponownie. Mimo faktu, że aktorka, walczy z przerzutami, stara się jednak normalnie żyć. W Malibu paparazzi zrobili jej kilka zdjęć, kiedy wstąpiła po kawę i odebrała rzeczy z pralni. Ubrana była w zwykłe jeansy i czarny t-shirt, a na twarzy miała duże okulary przeciwsłoneczne. To, co zwracało uwagę to ogromna torba Chanel. Doherty relacjonuje postępy w walce z chorobą nie tylko w mediach społecznościowych, ale także w swoim podcaście. Ostatnio podzieliła się z fanami łamiącym serce wyznaniem - chce, by jej matka była jak najlepiej przygotowana na śmierć własnej córki. Mimo dramatu aktorka nie chce się poddać chorobie. Wiadomo, że przyjmuje chemioterapię.

Shannen Doherty została przyłapana w Malibu. Tak wyglądała podczas załatwiania sprawunków na mieścieShannen Doherty została przyłapana w Malibu. Tak wyglądała podczas załatwiania sprawunków na mieście Shannen Doherty w Malibu fot. East News

Shannen Doherty jest w kontakcie z fanami

Mimo ciężkiej choroby aktorka nie poddaje się i próbuje normalnie funkcjonować. Oczywiście jest pod stałą opieką lekarzy, a także nie traci kontaktu z fanami. O zmaganiach z rakiem mówiła m.in. w swoim podcaście "Let's Be Clear with Shannen Doherty", co można przetłumaczyć jako "Cała prawda o Shannen Doherty".  53-letnia dziś gwiazda "Beverly Hills 90210" nie poddaje się. Próbuje przede wszystkim pomagać wspierającej ją w tej niełatwej sytuacji mamie. Dzięki swojemu podcastowi i Instagramowi jest również w stałym kontakcie z fanami. Wyznała, że czwarta sesja chemioterapii wydaje się być krokiem w oczekiwaną stronę. Więcej aktualnych zdjęć aktorki znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.