Córka Magdaleny Różczki poszła w jej ślady. Wanda Marzec zagrała w serialu. "Jestem dumna"

Wanda Marzec zagrała w serialu "Rojst" razem ze swoją mamą. Jak Magdalena Różczka wspomina współpracę z nastoletnią córką?

Magdalena Różczka to nie tylko utalentowana aktorka, ale i dumną mamą trzech córek. Najstarsza z nich, Wanda Marzec, urodziła się w 2008 roku i jest pociechą Różczki z jej pierwszego małżeństwa, ze scenarzystą Michałem Marcem. Nastolatka - zainspirowana znaną mamą - już jakiś czas temu postanowiła zacząć rozwijać swoją karierę i coraz poważniej myśleć o aktorstwie. Mogliśmy podziwiać jej talent w serialu Netfliksa "Rojst '97" u boku swojej mamy. Różczka otworzyła się niedawno i opowiedziała o współpracy z 16-letnią córką. 

Zobacz wideo Magdalena Różczka o byciu twardzielką w serialu "Rojst Millenium". "Potraktowałam to jako wielkie wyzwanie"

Córka Magdaleny Różczki poszła w jej ślady. Wanda Marzec zagrała w serialu

Magdalena Różczka wyznała dla Polskiej Agencji Prasowej, że niczego nie narzuca swoim dzieciom i daje im wolną wolę w kwestii rozwijania pasji oraz wybrania przyszłego zawodu. - Niczego nie doradzam moim dzieciom. Chcę, żeby znalazły swoją pasję i z tej pasji uczyniły zawód. Tego im życzę. Najważniejsze, żeby były szczęśliwe. Jeśli będą chciały zostać aktorkami, to proszę bardzo - powiedziała. Jak Różczka wspomina współpracę z córką? Podkreśla, że jest z niej niezwykle dumna i wszystko przebiegło bezbłędnie. - Granie w jednej produkcji było naprawdę super. Wanda jest bardzo dojrzałą i mądrą osobą. Mam wrażenie, że ze wszystkim świetnie dawała sobie radę, zupełnie jak dorosła, profesjonalna aktorka. Jestem bardzo z niej dumna. Najtrudniejsze, szczególnie dla mnie, było patrzeć sobie w oczy w bardzo emocjonalnych scenach. Raz nawet byłam tak wzruszona, że nie mogłam z siebie wydusić słowa przez 20 minut - wyznała. 

Magdalena Różczka ma także dwie córki z Janem Holoubkiem. Ile mają lat? 

Magdalena Różczka i Jan Holoubek mają dwie córki - w 2014 roku urodziła się Helena, a sześć lat później na świecie pojawiła się kolejna dziewczynka. Rodzice niezwykle chronią ich prywatność i do tej pory nie zdecydowali się na upublicznienie imienia drugiej pociechy. Jan Holoubek jest polskim reżyserem i operatorem. Oprócz "Rojst '97" wyreżyserował również takie produkcje, jak "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", "Odwróceni" czy "Pocztówki z Republiki Absurdu".

Magdalena Różczka i Jan HoloubekMagdalena Różczka i Jan Holoubek KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.