Adam Małysz świętował urodziny w stylu... Barbie. Iza we wściekłym różu. A on? Sami zobaczcie

Adam Małysz obchodził 46. urodziny we Włoszech. Impreza miała motyw przewodni - lalka Barbie. Jak zaprezentował się skoczek? Oceńcie sami.

Adam Małysz świętował 46. urodziny we Włoszech w towarzystwie najbliższej rodziny. Podczas uroczystej kolacji organizatorzy Ski Opening zaskoczyli byłego skoczka narciarskiego tortem i odśpiewaniem "Sto lat". Co ciekawe, impreza miała zaskakujący motyw przewodni. Z udostępnionych kadrów widzimy, że była nim lalka Barbie. "Urodzinowo, 'Barbie'owo', 'rodzinowo', całkiem fajowo" - napisała szczęśliwa Iza Małysz na Instagramie.

Zobacz wideo Robert Kozyra skończył 55 lat. Edyta Górniak ma dla niego kilka gorzkich słów

Adam Małysz świętował urodziny w stylu Barbie. Iza we wściekłym różu. A on?

Na tych, którzy liczyli, że zobaczą Adama Małysza w stroju Kena, czeka rozczarowanie. Sportowiec wyłamał się bowiem z dress codu i zaprezentował w całkowicie zwyczajnym ubraniu - dżinsach, bluzie i adidasach. "Cudowni i piękni. Fajna rodzinka", "A Ken co tak na czarno?", "Jeden z Kenów chyba nie lubi różu..." - czytamy komentarze internautów. Na ten ostatni krótko wymownie odpisała żona Małysza. "Zdecydowanie" - potwierdziła. Iza Małysz stanęła na wysokości zadania, wybierając na tę okazję wściekle różowe spodnie i białą koszulkę z napisem Barbie. Córka Skoczka - Karolina Małysz - wystąpiła zaś w pudroworóżowej sukience.

 

Adam Małysz ma tylko jedną córkę. Planował dla niej rodzeństwo, ale nie wyszło

Adam Małysz może pochwalić się wieloma sportowymi osiągnięciami, m.in. czterema medalami igrzysk olimpijskich, czterema tytułami mistrza świata oraz czterema Kryształowymi Kulami, które otrzymał za wygranie klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Poświęcenie się karierze sportowej odbiło się na jego wyborach prywatnych. Skoczek ostatnio otworzył się na ten temat na Instagramie. "Wiele razy dostawałem od was i mediów pytanie: dlaczego tylko jedno dziecko?" - zaczął swój wpis i wyjawił, jaka jest prawda. Jedyna córka Adama Małysza i jego żony Izabeli - Karolina Małysz - skończyła w 2023 roku 26 lat. Początkowo małżonkowie planowali jeszcze dla niej rodzeństwo, ale życie napisało inny scenariusz. Wpływ na to, że Karolina jest jedynaczką, miały w dużej mierze zawodowe plany Adama Małysza. Więcej na ten temat pisaliśmy pod tym adresem.

Adam Małysz, Izabela MałyszAdam Małysz, Izabela Małysz KAPIF

Więcej o:
Copyright © Agora SA