Dominika Chorosińska ministerką kultury? Była aktorka doczekała się posady w rządzie

Dominika Chorosińska wywołała niemałe poruszenie. Najnowsze wieści dotyczące jej osoby mówią o nowej pracy dawnej aktorki. Została bowiem ministerką kultury.

Dominika Chorosińska co pewien czas powoduje kontrowersje w mediach. Ostatnio pisaliśmy o jej wypowiedzi skierowanej do marszałka Szymona Hołowni. Tym razem dowiadujemy się o nowej posadzie - była aktorka została ministerką kultury i dziedzictwa narodowego. Co więcej wiadomo na ten temat? 

Zobacz wideo Morawiecki chce spotkania z marszałkiem?

Dominika Chorosińska i nowa fucha. Oto nowy rząd Morawieckiego

27 listopada zaplanowano zaprzysiężenie nowego rządu Mateusza Morawieckiego, które odbyło się w Pałacu Prezydenckim. Dowiedzieliśmy się z niego o tym, że w gabinecie wiele stanowisk obejmą kobiety. Swej kadencji nie będzie kontynuował minister Piotr Gliński, co było już wiadome od pewnego czasu. Była aktorka Dominika Chorosińska stanie na czele Ministerstwa Kultury na okres dwóch tygodni. Wystartowała bowiem z Prawa i Sprawiedliwości, a dokładniej z okręgu stołecznego. Kilka lat temu nie udało jej się dostać do Europarlamentu. Jak tłumaczyła swoje niepowodzenie? - Tak naprawdę to zemsta za moje wystąpienia publiczne przeciw pornoskandalowi w jednym z polskich teatrów czy przeciw seksualizacji dzieci w szkołach - wyznała dawniej. 

Andrzej Duda i Dominika ChorosińskaAndrzej Duda i Dominika Chorosińska Dominika Chorosińska i jej nowa fucha, YT

Dominika Chorosińska znalazła się na językach w polskim show-biznesie. Co na jej temat mówi Warnke?

Ostatnia wypowiedź byłej aktorki dotycząca Szymona Hołowni trafiła na czerwony dywan - jej okrzyk skomentowała Katarzyna Warnke podczas rozmowy z nami na premierze "Napoleona". Zapytaliśmy się gwiazdy, co uważa na temat postawy Chorosińskiej i jakie ma zdanie odnośnie dawnej posady obecnego marszałka. - Prezydent Ukrainy, cóż, to aktor komediowy, a brawurowo sobie radzi z sytuacją w swoim kraju i wszyscy go podziwiają. Myślę, że nie ma co ludzi skreślać za to, czym się wcześniej zajmowali. Poza tym uważam, że słynna debata wygrana właściwie przez pana Hołownię w telewizji, wynikała m.in. właśnie z tego, że ma obycie przed kamerą i panuje przed nią nad emocjami. Ten żelazny charakter mu się teraz przy wystąpieniach przydaje. Pohukiwania ze strony opozycji przy atmosferze w ogóle zdrady Polski, w momencie, kiedy rządy przejęły inne partie, to jest wiadome zachowanie, to jest oczywiste - wyznała Warnke. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii.

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke Katarzyna Warnke o Chorosińskiej, KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.