Magdalena Zawadzka ma sławną synową. Nie zgadniecie, kto to. Jest imienniczką aktorki

Jan Holoubek wywodzi się z aktorskiego klanu. Reżyser związał się ze znaną aktorką. To imienniczka jego matki, Magdaleny Zawadzkiej.

Dziedziczenie zawodów po rodzicach bywa w niektórych branżach bardzo powszechne. Często mamy do czynienia z całymi klanami lekarzy, prawników czy aktorów. Podobnie jest w rodzinie Holoubków. Choć syn Magdaleny Zawadzkiej i Gustawa Holoubka, Jan, zwykle stoi po drugiej stronie kamery, jego ukochana jest znaną aktorką.

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę

Magdalena Zawadzka ma sławną synową. Nie zgadniecie, kto to. Jest imienniczką aktorki

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Jan Holoubek od wielu lat związany jest z Magdaleną Różczką. Para poznała się na planie serialu "Lekarze". Oboje byli wtedy związani z innymi osobami. Miłość odniosła jednak zwycięstwo i zakochani postanowili dać szansę uczuciu. W 2014 roku doczekali się córki Heleny. Choć aktorka i reżyser bardzo chronią swoją prywatność, w 2020 roku media informowały, że para powitała na świecie kolejną pociechę. Wygadała się babcia dziecka, Magdalena Zawadzka. Różczka i Holoubek wychowują także córkę artystki z pierwszego małżeństwa. Możliwe, że Wanda pójdzie w ślady sławnej mamy. 15-latka ma już za sobą całkiem udany debiut ekranowy. W 2021 roku wystąpiła w serialu "Rojst". W produkcji jedną z głównych ról zagrała Magdalena Różczka, za reżyserię odpowiada zaś Jan Holoubek.

Magdalena Różczka i Jan HoloubekMagdalena Różczka i Jan Holoubek KAPiF

Magdalena Zawadzka ma nowego partnera? "Ważna jest świadomość, że mamy blisko osobę"

Magdalena Zawadzka od kilkunastu lat jest wdową. Jej małżeństwo z Gustawem Holoubkiem trwało 35 lat, aż do śmierci aktora. Jakiś czas temu media zaczęły łączyć artystkę z Januszem Majewskim. Reżyser i aktorka pojawili się bowiem razem na premierze "Ekscentryków." Okazuje się jednak, że łączy ich jedynie przyjaźń. - Odkąd oboje zostaliśmy sami, bardzo się przyjaźnimy. Wiem, że mogę liczyć na Magdę, a ona na mnie. Przy okazji premiery filmu "Ekscentrycy" zdarzyło nam się wystąpić razem na czerwonym dywanie. Towarzyszymy sobie podczas ważnych wydarzeń i wspieramy. Ważna jest świadomość, że mamy blisko osobę, która nas nie zawiedzie i jest, kiedy jej potrzebujemy - zdradził Majewski w rozmowie z Pomponikiem.

Magdalena Zawadzka i Janusz MajewskiMagdalena Zawadzka i Janusz Majewski KAPiF

Więcej o: