Doda wyprzedała koncert w Łodzi. To nie wszystko. Znamy kolejne miasto

To nie koniec "Aquaria Tour". Doda poinformowała fanów, że jej łódzki koncert w Atlas Arenie został wyprzedany. Ogłosiła jednak kolejne show. Wszystko wskazuje na to, że tym razem zawita do Krakowa.

Nie jest tajemnicą, że trasa koncertowa "Aquaria Tour" jest spełnieniem zawodowych marzeń Dody. Piosenkarka we współpracy ze stacją Polsat mogła zrealizować show na miarę tych zagranicznych produkcji. O ile oceny jej nowego reality "Doda. Dream Show" były raczej mieszane, a oglądalność nie powalała, o tyle same koncerty zbierały już pozytywne recenzje. Początkowo ogłaszano, że koncerty odbędą się tylko w Warszawie w specjalnie przygotowanej do tego hali. Później pojawiła się wiadomość, że z "Aquarią" Doda przyjedzie także do Łodzi. Szczęśliwa wokalistka właśnie ogłosiła w mediach sold out. To nie wszystko.

Zobacz wideo Wieniawa w duecie z Dodą? Gratuluje jej sprytu

Doda wyprzedała koncert w Łodzi. Teraz szykuje kolejne miasto

Doda poinformowała fanów w mediach społecznościowych, że bilety na jej łódzki koncert już się rozeszły. Jednocześnie zapowiedziała, że w środę, 1 listopada, zostanie ogłoszona nowa miejscówka i termin kolejnego koncertu. "Kochani jestem taka szczęśliwa. Wczoraj mieliśmy sold out Atlas Areny w Łodzi. Coś niesamowitego. Bardzo wam serdecznie dziękuję. Czemu wstrzymywałam się z tą informacją aż cały dzień? Bo musiałam wiedzieć, że już za dwa dni podamy wam nowe miasto i nowy termin. Nie mogę się doczekać. Tak samo wielka hala. Co nieco mogę wam podpowiedzieć" - powiedziała Doda na Instagramie. Z nagrania, które wokalistka zamieściła w sieci wynika, że kolejny koncert trasy "Aquaria Tour" odbędzie się w krakowskiej TAURON Arenie. 

DodaDoda Doda podjęła ważną decyzję. 'Nadeszła wielka chwila w moim życiu'. Poprosiła fanów o pomoc/facebook.com/officialdoda

Doda ma powody do radości. Jej kariera nabrała zawrotnego tempa

Na krótkim filmie opublikowanym w mediach społecznościowych wyraźnie widać emocje, które towarzyszyły bezkompromisowej wokalistce. Koncert w TAURON Arena Kraków to niekwestionowane osiągnięcie. O tym, żeby tam zaśpiewać marzy wielu polskich artystów. Biorąc pod uwagę, fakt, że bilety na łódzkie show Dody wyprzedały się w całości można się spodziewać, że tym razem będzie podobnie. W końcu koncerty Doroty Rabczewskiej to nie tylko śpiew, ale również ogromne widowisko. Jedno jest pewne - w Krakowie już niebawem będzie się działo!

Doda wyprzedała koncert w Łodzi. Zapowiada kolejnyDoda wyprzedała koncert w Łodzi. Zapowiada kolejny Doda wyprzedała koncert w Łodzi. Zapowiada kolejny. Fot. Instagram.com/@officialdoda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.