Danuta Martyniuk kłamała w sprawie ślubu Daniela? Faustyna ujawnia prawdę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Danuta Martyniuk nie powiedziała mediom prawdy na temat ślubu syna? Tak wynika z informacji, które otrzymaliśmy od świeżo upieczonej żony Daniela Martyniuka.

Daniel Martyniuk wziął ślub z Faustyną Jamiołkowską, o czym poinformował na Instagramie w dniu ceremonii. Zdawało się, że ta wiadomość była zaskoczeniem nie tylko dla fanów syna króla disco polo, ale też dla jego rodziców. Danuta Martyniuk w rozmowie z Pudelkiem pytanie o ceremonię skwitowała krótko: Ale jakiego ślubu? Ja nic nie wiem. Udało nam się skontaktować z wybranką Daniela Martyniuka. Faustyna twierdzi, że rodzice jej ukochanego bardzo dobrze wiedzieli o ich matrymonialnych planach.

Zobacz wideo Kiedy Danuta Martyniuk zobaczyła w Zenku męża?

Danuta Martyniuk kłamała? Mamy komentarz Faustyny

Jak wynika z instagramowych relacji Daniela i Faustyny, zakochani pobrali się 23 października, o czym poinformowali tego samego dnia. Choć wcześniej wiadomo było, że się zaręczyli, postępy dotyczące ślubnych planów zachowali dla siebie. Ceremonia odbyła się na Bali, a na fotografiach udostępnianych przez młodą parę rzeczywiście nie widać członków rodziny czy znajomych. W nawiązaniu do tego, co przekazała mediom Danuta Martyniuk, zapytaliśmy więc jej synową, czy ślub organizowany był w tajemnicy. Faustyna jednak zaprzeczyła.

Rodzice Daniela i moi spotkali się w Sierpcu, żeby ustalić szczegóły ceremonii, nasi bliscy również nas pobłogosławili oraz wspierali nas podczas przygotowań, jednakże to nasza decyzja, aby ślub odbył się na Bali. Tutaj też odbędziemy naszą podróż poślubną - skomentowała w rozmowie z nami.

Ślub Daniela Martyniuka to w rodzinie chyba dość drażliwy temat. A przynajmniej dla rodziców pana młodego, którzy na ten temat z mediami rozmawiają, delikatnie mówiąc, niechętnie. Gdy zadzwoniliśmy do Zenka Martyniuka z pytaniem o zmianę w życiu syna, król disco polo natychmiast rzucił słuchawką. Danuta Martyniuk w rozmowie z shownews.pl powiedziała z kolei, rzekomo rozemocjonowana, że jednak wiedziała o ślubie, ale na nim nie była.

Trudno powiedzieć, dlaczego ta kwestia tak bardzo denerwuje rodziców Daniela Martyniuka. Faustyna w rozmowie z Pudelkiem ujawniła, że choć marzył im się ślub na Bali, planują drugą uroczystość w Polsce, podczas której spotkają się z bliskimi, rodziną i chrzestnymi. Myślicie, że Danuta i Zenek Martyniukowie tym razem pojawią się na wydarzeniu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.