Na profilu Dawida Ozdoby pojawił się nowy post. Dzień przed pierwszą rocznicą śmierci

Minął rok od śmierci Dawida Ozdoby. W mediach społecznościowych pojawił się poruszający wpis jego partnerki. Wspomniała go we wzruszających słowach.

Dawid Ozdoba był trenerem personalnym i zawodnikiem MMA. Szerszą rozpoznawalność zdobył wiele lat temu, gdy zwyciężył polski reality show "Amazonki". W mediach głośno było również o jego związku z Edytą Herbuś. Gdy się spotykali, ta stawiała dopiero pierwsze kroki w show-biznesieDawid Ozdoba zmarł 3 października 2022 roku. Miał jedynie 45 lat. Jego przedwczesna śmierć była ogromnym szokiem dla najbliższych. 

Zobacz wideo Małgorzata Werner wspomina ostatnie chwile ojca. "Cały czas było disco polo"

Partnerka Ozdoby wspomina ukochanego 

Informację o śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła matka Ozdoby. W pierwszą rocznicę śmierci syna Ewa Ozdoba zdobyła się na równie wzruszający wpis. Nie ukrywała, że nadal nie może pogodzić się z tą bolesną stratą. "Tak bardzo tęsknię za tobą. Miłość i tęsknota tak bardzo boli. (...) Kochałam cię tak bardzo. Byłeś sensem mojego życia i żyłam dla ciebie. Teraz czekam na czas, żeby ponownie się spotkać i bardzo mocno cię przytulić" - napisała na Instagramie

Nie była jedyna. Post zdecydowała się zamieścić również partnerka Ozdoby. W obszernym wpisie kobieta wyznała, że jest jej ciężko i nieustannie tęskni za ukochanym. "Mija dokładnie rok, gdy pękły nam serca. Odszedłeś, aby tworzyć swoją nową bajkę" - zaczęła. Po czym dodała: "Tak bardzo mi ciebie brakuje! Każdego dnia wylewam łzy, ból i tęsknota za ukochanym człowiekiem to coś, czego nie da opisać się słowami. Dawidku byłeś dla mnie całym światem, byłeś miłością mojego życia! Razem z twoją mamą tak bardzo cierpimy, straciłyśmy sens naszego życia, nasz cały świat!" - napisała na Instagramie. 

 

Nieścisłości z datą śmierci Ozdoby. Na krzyżu widnieje inna data 

Pogrzeb Dawida Ozdoby odbył się 14 października ubiegłego roku. Do dziś wątpliwości budzi jednak data śmierci sportowca. Media obiegła informacja, że Ozdoba zmarł 3 października 2022 roku. Jednak na nagrobku widnieje data 8 października 2022 roku. Zastanawiające jest również to, że jego matka opublikowała wzruszający wpis na Facebooku, w którym żegnała syna 23 września 2022 roku. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.