PILNE: Uczestnik "Top Model" wydał oświadczenie w sprawie Pandora Gate

Od kilku dni polskie media huczą w sprawie Pandora Gate. W pewnym momencie jeden z twórców zasugerował, że może być w nią zamieszany Michał Gała. Teraz były członek Teamu X wydał oświadczenie.

Ostatnie dni przebiegają w mediach pod hasłem Pandora Gate. Materiał Sylwestra Wardęgi na kanale WATAHA Krulestwo wywołał do tablicy kolejne osoby, które wypowiadają się na temat rzekomych nadużyć influencerów. Mowa o różnego rodzaju możliwych przestępstwach, które miały mieć związek z relacjami z kobietami. W pewnym momencie Wardęga i Ferrari rzucili nazwiskiem Michała Gały, zarzucając mu poważne czyny. Teraz odniósł się do sytuacji.

Zobacz wideo Morawiecki zabrał głos w sprawie Pandora Gate

Michał Gała wydał oświadczenie w sprawie Pandora Gate

Michał Gała w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie zabrał głos w sprawie doniesień na swój temat. Jak sam stwierdził, nie popełnił zarzucanego mu przestępstwa, jednak to udowadnia aktualnie w postępowaniu karnym. W związku z tym nie będzie się szerzej odnosić do całej sytuacji.

Szanowni Państwo, w związku z informacjami publikowanym przez Sylwestera Wardęgę i Amadeusza Roslika (znanego jako Amadeusz Ferrari) chciałbym wyraźnie podkreślić, że nie popełniłem przestępstwa, które jest mi zarzucane. Swoją niewinność wykazuję w toczącym się postępowaniu karnym i z tego względu nie będę składał innych oświadczeń w związku z tą sprawą - pisał Michał Gała na Instagramie.

Michał Gała ma zamiar podjąć kroki prawne

Były członek Teamu X i uczestnik "Top Model" podkreśla, że nie ma żadnych powiązań z osobami, wobec których są wysuwane kolejne dowody na rzekome nawiązywanie relacji z małoletnimi. Ma zamiar podjąć odpowiednie kroki prawne wobec osób, które na przestrzeni ostatnich dni naruszyły jego dobra osobiste. "Nie mam nic wspólnego z wydarzeniami dotyczącymi innych influencerów, o których publikowane są przez ostatni tydzień materiały w mediach społecznościowych i nie będę wypowiadał się na ten temat. Bardzo proszę o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska, a w stosunku do osób naruszających moje dobra osobiste zostaną skierowane prywatne akty oskarżenia w oparciu o art. 212 § 2 k.k." - dodał. Więcej na temat głośnej afery Pandora Gate przeczytasz TUTAJ. Zebraliśmy pięć najważniejszych faktów.

Michał Gała wydał oświadczenieMichał Gała wydał oświadczenie Instagram @michalgala_official

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.