Chris Evans i Alba Baptista wzięli ślub. Gościom zabrano telefony. To nie koniec warunków

Chris Evans poślubił ukochaną Albę Baptistę. Jak się okazało, podczas ceremonii panowały surowe zasady.

Chris Evans właśnie stanął na ślubnym kobiercu. O radosnej nowinie poinformował portal Page Six. Według zagranicznych mediów, aktor, znany między innymi z "Avengersów", powiedział "tak" i od 9 września 2023 roku jest mężem Alby Baptisty. Związek z ukochaną potwierdził na początku 2023 roku. Wówczas opublikował urocze nagranie w mediach społecznościowych. Para spotykała się od dwóch lat. Jak się okazało, ich wyjątkowy dzień odbył się w nietypowych warunkach.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi myśli o ślubie? "Spóźniłabym się na niego, ale..."

Wyjątkowa lista gości na weselu Chrisa Evansa. Na uroczystości obowiązywały surowe zasady

W 2022 roku magazyn "People" informował, że Chris i Alba "są zakochani, a aktor nigdy nie był szczęśliwszy. Jego rodzina i przyjaciele ją uwielbiają". Związek 42-latka i 26-latki odbił się szerokim echem w sieci. Para od samego początku miała na uwadze swoją prywatność. Jak przekazały zagraniczne media, nic nie zmieniło się w kwestii ślubu. Chris Evans i Alba Baptista pobrali się w prywatnej posiadłości w Cape Cod w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Na kameralną uroczystość zaproszono gwiazdorskich gości. Nie zabrakło dawnych kolegów Evansa z planów filmowych Marvela. Byli to między innymi: Chris Hemsworth, Jeremy Renner czy Robert Downey Jr.

 

Ceremonia ślubna aktorów odbyła się w wyjątkowym stylu. Póki co, w mediach społecznościowych nie pojawiło się żadne zdjęcie z tego wydarzenia. Wyszło jednak na jaw, że na uroczystości goście musieli trzymać się surowych zasad. Przede wszystkim telefony komórkowe zostały skonfiskowane przed wejściem. Uczestnicy ślubu nie mogli z nich korzystać w trakcie wesela. Ponadto, każdy z nich musiał podpisać specjalną klauzulę w postaci tzw. umowy NDA, czyli "non-closure agreement". Oznacza ona umowę o zachowaniu poufności, przez co żaden z gości nie mógł rozpowszechniać żadnych informacji o ślubie. Całość miała charakter "zamknięty". Więcej zdjęć aktora znajdziecie w galerii na górze strony.

Chris Evans szczerze na temat swojego życia prywatnego. Niedawno mówił, na czym mu zależy

Chris Evans już jakiś czas temu wypowiadał się na temat życia osobistego. Swoje plany zdradził w 2022 roku. W wywiadzie z magazynem "People" przyznał, że nigdy nie był aż tak szczęśliwy. Marzył o żonie, dzieciach i stworzeniu rodziny. "Kiedy czytasz o większości najlepszych artystów, czy to aktorach, malarzach, pisarzach, większość z nich nie jest dumna ze swojego dorobku, a z relacji rodziny, które stworzyli, miłości, którą znaleźli, miłości, którą się dzielili" - mówił wówczas na łamach czasopisma. ZOBACZ TEŻ: Chris Evans został nowym prowadzącym "Top Gear". Kim jest facet, który zastąpi Clarksona?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.