Długie blond włosy Aldony Orman to już przeszłość. W nowej fryzurze jej nie poznacie

Takiej zmiany zdecydowanie się nie spodziewaliśmy. Aldona Orman zrezygnowała z fryzury, która przez lata była jej znakiem rozpoznawczym.

Aldona Orman jest aktorką filmową i teatralną, jednak największą rozpoznawalność zyskała dzięki licznym rolom w popularnych polskich serialach. Orman pojawiała się m.in. w "Klanie", "Pierwszej miłości", "Barwach szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Plebanii". Aktywna zawodowo jest zresztą cały czas i stale można oglądać ją w kolejnych produkcjach. Trudno powiedzieć, czy to właśnie nowa rola, czy też chęć zmiany sprawiły, że aktorka zdecydowała się na spektakularne odświeżenie wizerunku.

Zobacz wideo Cleo o doczepach

Aldona Orman już tak nie wygląda. Dziś ma krótkie, ciemne włosy

Aldona Orman już od wielu lat kojarzyła się z burzą długich, jasnych włosów, które stały się wręcz jej znakiem rozpoznawczym. Fani aktorki mogli być jednak mocno zdziwieni, widząc ją na ramówce TVP w połowie sierpnia. Orman zaprezentowała się bowiem w zupełnie innej fryzurze - zrezygnowała z długich włosów i przefarbowała je na ciemny brąz. W dodatku dość mocno odbiła je od nasady, zyskując na objętości. Więcej zdjęć Aldony Orman w nowej fryzurze znajdziecie w galerii na górze strony.

Aldona OrmanAldona Orman KAPiF

Na imprezie promującą jesienną ramówkę Telewizji Polskiej Orman postawiła na róż. Aktorka zaprezentowała się w krótkiej, asymetrycznej sukience na jedno ramię, ozdobionej piórami. Total look dopełniła wysokimi szpilkami i niedużą kopertówką.

Fani reagują na nową fryzurę Aldony Orman

Choć nowa odsłona Orman była dla wielu z pewnością sporym zaskoczeniem podczas imprezy ramówkowej, aktorka w zmienionej fryzurze prezentowała się już w mediach społecznościowych na początku sierpnia. Metamorfoza serialowej gwiazdy została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez jej fanów, którzy zasypali ją komplementami. "Piękna nowa fryzura i kolor. 20 lat młodziej", "Prześlicznie wyglądasz w nowej odsłonie. Super zmiana", "Bardzo ładnie pani w nowej fryzurze. Kolor - rewelacja" - czytamy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.