Marta Żmuda Trzebiatowska pożegnała blond i długie włosy. Nową fryzurę zaprezentowała na ramówce Polsatu. "Pięknie"

Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na ramówce telewizji Polsat. Z tej okazji wcześniej wybrała się do fryzjera i zdecydowała się na radykalną metamorfozę - obcięła włosy i przefarbowała.

Ostatnich kilka miesięcy Marta Żmuda Trzebiatowska prezentowała na swojej głowie jasny blond z dużym czarnym odrostem. Kontrowersyjna fryzura, która wzbudzała dużo skrajnych emocji, powstała specjalnie na potrzeby nowego projektu, w którym aktorka wzięła udział. Na razie nie ujawniła szczegółów, ale w końcu nadszedł czas, gdy mogła zmienić fryzurę. Od razu zdecydowała się na radykalną metamorfozę, którą zaprezentowała na jesiennej ramówce stacji Polsat.

Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska o nominacji do Telekamer. "Jestem szczęśliwa"

Marta Żmuda Trzebiatowska w nowej fryzurze na salonach

W czwartek, 3 sierpnia, telewizja Polsat zaprosiła plejadę gwiazd, by zaprezentować nową, jesienną ramówkę. Wśród gości była obecna właśnie Marta Żmuda Trzebiatowska, która zaskoczyła nowym wyglądem - aktorka nie tylko obcięła włosy, ale i znacznie je przyciemniła. Nie da się ukryć, że w tym wydaniu świetnie się prezentuje.

Nie tylko jednak fryzura Marty Żmudy Trzebiatowskiej zwracała uwagę na ramówce Polsatu. Aktorka zaprezentowała bowiem oryginalną stylizację - miała na sobie białą bluzkę z zapięciem pod szyją i dekoltem w kształcie łezki, obcisłe czarne spodnie, a do tego oversize’ową marynarkę z wyhaftowanymi różami. Jej look uzupełniały czerwone sandały na obcasach oraz mała, biała torebka. Całą stylizację aktorki możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Marta Żmuda TrzebiatowskaMarta Żmuda Trzebiatowska KAPIF

Fani i znajomi są oczarowani nową fryzurą Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Metamorfoza aktorki mogła nie zaskoczyć natomiast tych, którzy bacznie śledzą jej instagramowy profil. Chwilę przed wyjściem na "granatowy dywan" na imprezie Polsatu Marta Żmuda Trzebiatowska wrzuciła bowiem nagranie z wizyty u fryzjera. Widać, jak wchodzi do salonu z dawną fryzurą na głowie, a wychodzi już z nową. "Nowa odsłona" - napisała.

Fryzura zachwyciła fanów i znajomych aktorki. "Piękna w każdej fryzurze" - napisała Kasia Dąbrowska. "Na żywo jeszcze piękniej" - stwierdziła Paulina Sykut-Jeżyna. Fani też nie szczędzili aktorce komplementów. "Nareszcie! Piękna fryzura", "No i w końcu uwolni się pani od komentarzy typu: zrób coś z tym odrostem. Pięknie" - pisali.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.