Roksana Węgiel o ślubie z Kevinem Mglejem. Zdradziła, jak będzie wyglądała ceremonia. "Tylko na tym mi zależy"

Roksana Węgiel w maju pochwaliła się tym, że przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, Kevina Mgleja. Para szykuje się do ślubu. Będzie huczne wesele?

Roksana Węgiel od kilku lat próbuje swoich sił w świecie show-biznesu. Nastolatka wygrała program dla dzieci - The Voice Kids i Eurowizję Junior. Od tamtej pory oczy fanów skierowane są także na jej życie prywatne. Opinia publiczna z zapartym tchem obserwuje jak Roxie z dziewczynki staje się kobietą. Pomagają jej w tym coraz bardziej odważne stylizacje i... zaręczyny z tekściarzem, Kevinem Mglejem.

Zobacz wideo Kuba Szmajkowski o Roksanie Węgiel

Roksana Węgiel o ślubie. Będzie z rozmachem?

Ostatnio osiemnastoletnia Roxie pojawiła się na jednym z eventów i udzieliła wywiadu dziennikarzowi "Faktu". Opowiedziała w nim o swoich planach związanych z najważniejszym dniem w jej życiu - ślubie z ukochanym. Celebrytka zdradziła m.in., czy planuje duże wesele.

Nie, nie, absolutnie, chcemy to zrobić dla siebie. Jak bierzesz ślub, to jest twoje święto. Tylko na tym mi zależy, żebyśmy razem mogli to celebrować. Zależy mi na najbliższych osobach, najbliższej rodzinie i taki jest plan. Chcemy to po prostu trzymać w swoich sercach i zależy nam po prostu na pięknych wspomnieniach - opowiedziała.

Roksana Węgiel jest szczęśliwie zakochana. Kevin Mglej pisze jej piosenki

Roksana ma już bardzo poważne plany dotyczące swojej przyszłości. Coraz śmielej afiszuje się ze swoją miłością. Gdy przyjęła pierścionek zaręczynowy, poinformowała o tym swoich fanów.

Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe… Dziękuję, że jesteś Kevin - napisała na Instagramie.

Jak widać, współpraca zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym świetnie się układa między tą dwójką. Jak wiadomo, Kevin napisał nawet piosenkę, która trafiła na album Węgiel. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.