Stylista bezlitosny dla kreacji Agaty Dudy. "Konstrukcja jak odwłok. Pogrążyła ją" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agata Duda chyba sporo czytała o premierze filmu "Barbie", bo na oficjalną wizytę prezydenta Korei założyła mocno różową kreację. Jednak, jak ocenia stylista, to nie kolor okazał się problemem.

W czwartek 13 lipca Andrzej Duda i Agata Duda powitali w Warszawie prezydenta Republiki Korei z małżonką. Przywitanie Yoon Suk-Yeola i Kim Keon Hee nastąpiło na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego. Następnie pary prezydenckie udały się na rozmowy. Naszą uwagę przykuła stylizacja pierwszej damy. Agata Duda postawiła na różową kreację. Wątpliwości wzbudziła jednak jej konstrukcja. O komentarz poprosiliśmy redakcyjnego eksperta od mody, Michała Musiała.

Zobacz wideo Andrzej Duda uczcił urodziny swojej żony

Stylista krytycznie o kreacji Agaty Dudy: Asymetria na biodrach wyglądała bardzo dziwnie

Michał Musiał to stylista, stylista fryzur i personal shopper. Od jakiegoś czasu redaktor Plotka zajmuje się wyborem pięciu najlepszych stylizacji tygodnia. Cykl możecie śledzić na naszym profilu na Instagramie. Teraz mamy pewność, że do zestawienia w tym tygodniu nie trafi Agata Duda. Stylista ma spore zastrzeżenia w kwestii wyboru kreacji przez prezydentową. 

Agata Duda postawiła na róż. O ile kolor kreacji nie był zły, to konstrukcja ją pogrążyła. Wygląda jak odwłok. Asymetria na biodrach wyglądała bardzo dziwnie. Do tego te zamszowe szpilki w bledszym odcieniu. Zdecydowanie nie. Czasem lepiej postawić na klasykę. Szczególnie jeśli nie czuje się mody. Prosta forma sprawdziłaby się w tym przypadku o niebo lepiej - wyznał Michał Musiał.

Kim Keon Hee, Agata DudaKim Keon Hee, Agata Duda Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Brytyjska stylistka skrytykowała kostium Agaty Dudy podczas koronacji Karola III

Dodajmy, że styl pierwszej damy często jest krytykowany przez znawców mody. Agata Duda nie popisała się kreacją podczas uroczystości koronacyjnych Karola III. Brytyjska stylistka Natalie Courtois uznała wówczas, że prezydentowa wyglądała w "klimacie ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego". Myślicie, że Agata Duda powinna zmienić swoich modowych doradców?

Kim Keon Hee, Yoon Suk Yeol, Andrzej Duda, Agata DudaKim Keon Hee, Yoon Suk Yeol, Andrzej Duda, Agata Duda Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.