Buczkowska twierdzi, że wygrała w sądzie z Wiśniewskim. Piosenkarz ma inne zdanie. Ujawnia prawdę

Agata Buczkowska opublikowała na swoim instagramowym koncie materiał, z którego wynika, że wygrała z Michałem Wiśniewskim w sądzie. Piosenkarz odniósł się do zdarzenia i przedstawił obszerne oświadczenie. Nie zgadza się ze słowami Buczkowskiej.

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska nie mają dziś najlepszych relacji. Kilka lat temu piosenkarka była wokalistką Ich Troje. Na instagramowym koncie Buczkowskiej pojawiła się wiadomość od adwokata sugerująca zakończenie sądowego sporu. Wiśniewski natychmiast zareagował na słowa prawnika i zarzucił przedstawianie nieprawdy oraz niszczenie jego dobrego imienia. Lider zespołu przedstawił fanom swoją wersję wydarzeń.

Zobacz wideo Wiśniewski szczerze o dzieciach. Z kogo jest dumny?

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska nie mogą dojść do porozumienia. W Internecie pojawiły się sprzeczne informacje

Agata Buczkowska dołączyła do zespołu Ich Troje jako wokalistka w 2017 roku. Była nią przez trzy lata, a na jej miejsce pojawiła się Anna Świątczak. Między Wiśniewskim i Buczkowską od dawna dochodziło do zgrzytów. Artyści nie mogli się porozumieć. Konflikt zaognił się tak bardzo, że w środę wokalistka opublikowała wiadomość od adwokata. Jeśli wierzyć jej słowom, przed sądem odbyła się prawdziwa walka.

screen z Instagrama Agaty Buczkowskiejscreen z Instagrama Agaty Buczkowskiej Fot. instagram.com/@agatabuczkowska_official

Michał Wiśniewski nie zgadza się z Agatą Buczkowską. Opublikował obszerne oświadczenie

Na odpowiedź piosenkarza nie musieliśmy długo czekać. Okazuje się, że zupełnie nie zgadza się on ze słowami adwokata Buczkowskiej. Widzi w nich sporo nieprawdy. Piosenkarz na swoim facebookowym koncie opublikował oświadczenie.

Odnosząc się do opublikowanej przez panią Agatę Buczkowską wiadomości, stwierdzamy, iż znajduje się tam wiele nieprawdziwych informacji. Nieprawdą jest, aby Michał Wiśniewski kiedykolwiek pozywał albo był pozywany przez panią Agatę Buczkowską. Oznacza to, że nie mógł ani wygrać, ani przegrać żadnej sprawy. Mecenas Maciejko podał nierzetelną informację, jakoby właścicielem spółki Red Adler był Michał Wiśniewski. Michał Wiśniewski nie był ani nie jest udziałowcem w ww. spółce. Nie jest prawdą, aby sąd uznał, iż zachowanie pani Agaty Buczkowskiej wobec Spółki Red Adler było prawidłowe. Sąd stwierdził, iż umowny zapis stanowiący o karze umownej był abuzywny - możemy przeczytać na Facebooku Michała Wiśniewskiego.

Zdjęcia skłóconych artystów w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.