Kiedyś kompleks, teraz atut. Od jej oczu ciężko oderwać wzrok. Zdaniem fanów są największe na świecie

Maria Oz może pochwalić się nietypową urodą. Kiedyś był to dla niej powód do wstydu. Obecnie uważa, że to jej największy atut.

W obecnych czasach coraz więcej osób chwali się swoimi dokonaniami artystycznymi w sieci. W podobny sposób Maria Oz chciała zyskać rozpoznawalność w mediach społecznościowych. Stała się jednak popularna z zupełnie innego powodu. Ukrainka wyróżnia się nietypową urodą. Jak sama przyznała, w dzieciństwie wiele osób wyśmiewało jej wygląd. Ona sama zaczęła się go wstydzić i traktować jako kompleks. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to tak naprawdę ogromny atut.

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Ta influencerka może pochwalić się nietypowym wyglądem. Spójrzcie na jej oczy!

Maria Oz na co dzień spełnia się jako ilustratorka, kreatorka i artystka wizualna. Aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zdobyła już ponad 120 tysięcy obserwujących. Komentarze pod jej postami wskazują na to, że to uroda kobiety najbardziej intryguje jej obserwujących. Maria zachwyca niespotykanym wyglądem. Szczególnie wyróżniają się jej ogromne niebieskie oczy. 

 

Wiele osób uważa, że Maria jest posiadaczką największych oczu na świecie. Kobieta dostaje mnóstwo komplementów od fanów. "Też chce mieć takie oczy! Hipnotyzujesz spojrzeniem", "Nigdy nie widziałem tak głębokich oczu. Są wspaniałe" - czytamy w komentarzach pod zdjęciami artystki. Niestety, nie brakuje także głosów hejterów, którym uroda influencerki nie przypadła do gustu. Na szczęście Maria nie przejmuje się negatywną opinią. Przez lata nauczyła się akceptować siebie taką, jaka jest. Obserwatorzy pokochali nie tylko jej urodę, ale również pewność siebie.

 

Na TikToku wiele osób pokazuje swoje nietypowe cechy wyglądu. Ta użytkowniczka choruje na rzadką przypadłość

Maria Oz nie jest jedyną osobą udzielającą się w sieci z nietypową urodą. Tiktokerka znana jako "polydactyl66" cierpi na rzadką przypadłość. Z tego powodu jej obie dłonie liczą aż sześć palców. Gdy tylko podzieliła się tym faktem z obserwatorami w mediach społecznościowych, nie mogli uwierzyć. Wielu z nich nie spotkało się wcześniej z podobną budową anatomiczną. Warto jednak wspomnieć, że tego typu przypadłość nie jest taka rzadka, jak mogłoby się wydawać. Polidaktylia, czyli nadprogramowa liczba palców u rąk lub nóg, dotknęła między innymi takie osobistości jak Halle Berry czy Oprah Winfery. W większości przypadków nie przeszkadza jednak w normalnym funkcjonowaniu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.