Elegancka Halina Mlynkova i błyszcząca Anastazja Maciąg. Gwiazdy zachwycają stylizacjami drugiego dnia Opola

To już 60. edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Gwiazdy jak zawsze nie zawiodły i przygotowały oryginalne stylizacje. Kto wyglądał najlepiej?

60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznego świata w Polsce. Nic więc dziwnego, że gwiazdy przygotowują się starannie do swoich występów. Ale oprócz prób, trzeba zadbać również o makijaż, włosy oraz... stylizacje! Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony. A kto według nas wyglądał najlepiej? Sprawdźcie sami!

Festiwal w Opolu 2023. Anastazja Maciąg w srebrze, elegancka Młynkova

Anastazja Maciąg to najmłodsza uczestniczka festiwalu. 18-latka postawiła na pasującą do jej wieku "stylówkę" - błyszczące, srebrne spodnie typu parachute, błyszczące body z długim rękawem i białe martensy. Całość uzupełniła srebrną biżuterią i oryginalnym, ale nie przesadzonym makijażem i warkoczykami.

60.edycja KFPP w Opolu60.edycja KFPP w Opolu AKPA

Halina Mlynkova nie zawiodła i postawiła na elegancką, ale jednocześnie sensualną, czarną sukienkę, wykonaną z koronki. Do tego dobrała czarne, klasyczne szpilki i bardzo modną oversize'ową marynarkę z szerokimi ramionami. Całość uzupełniła klasyczną, prostą fryzurą. Wyglądała obłędnie!

60. KFPP w Opolu60. KFPP w Opolu AKPA

Ania Rusowicz zaprezentowała się w krótkiej, pomarańczowej mini i ogromnych, okrągłych okularach. Dobrała do tego zielone, ciężkie buty w kwiaty w klimacie lat 70. Wygląda bardzo hippie!

60. KFPP w Opolu60. KFPP w Opolu AKPA

Mezo i Liber po 20 latach postanowili po 20 latach ponownie współpracować i wypuścili reedycję kultowej piosenki "Aniele". W Opolu postawili na młodzieżowe stylizacje w hip hopowym stylu. Liber założył biały t-shirt, jeansowe spodnie baggy i szarą koszulę w graficzne wzory, a całość uzupełnił ciężkimi, sportowymi butami. Mezo z kolei ubrał ciekawą czarno-złotą koszulkę, czarne jeansy, sportowe buty i skórzaną bomberkę.

60. KFPP w Opolu60. KFPP w Opolu AKPA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.