Małgorzata Kożuchowska z różem na głowie. Nowa fryzura przyćmiła nawet zjawiskową kreację

Małgorzata Kożuchowska nie boi się eksperymentować z wizerunkiem, ale w takim wydaniu nie spodziewaliśmy się jej zobaczyć. Aktorka zaprezentowała się z różowymi pasemkami.

W sobotę 3 czerwca tłum gwiazd zjawił się na imprezie charytatywnej, której organizatorami są Omenaa Mensah i Rafał Brzoska. Prestiżowa Wielka Aukcja Charytatywna odbywa się w warszawskim Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, a zaproszonych gości obowiązywały wieczorowe stroje. Wśród zaproszonych na wydarzenie celebrytów znalazła się m.in. Małgorzata Kożuchowska, która zadbała o wszystkie detale stylizacji. Tym razem to jednak nie kreacja aktorki zwraca największą uwagę.

Zobacz wideo Kożuchowska o mobbingu

Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach. Tak zaprezentowała się na imprezie Omeny Mensah

Małgorzata Kożuchowska w trakcie medialnej kariery fryzurę zmieniała wielokrotnie, jednak od dłuższego czasu wierna jest jasnemu odcieniowi włosów. Na imprezę charytatywną Omeny Mensah długie pasma zaczesała do góry i z jednej strony zafarbowała je na różowy kolor. Efekt robi naprawdę piorunujące wrażenie. Na opublikowanym przez aktorkę InstaStories widać zresztą nie tylko nową fryzurę, ale też całość stylizacji. Kożuchowska na ten ważny wieczór wybrała sukienkę projektu Gosi Baczyńskiej. Zdecydowała się na czarną, sięgającą do ziemi kreację z wiązaniami na ramiączkach i nietypowym zdobieniem na wysokości bioder. Zrezygnowała z biżuterii, a całość dopełniła niedużą okrągłą torebką.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska instagram.com/@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska instagram.com/@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska to jedna z wielu znanych osób, które uświetniły sobotnią Wielką Aukcję Charytatywną. Jak wynika z instagramowych relacji, w Pałacu Króla Jana III w Wilanowie stawili się także m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Cezary i Edyta Pazurowie, Anna Kalczyńska, Łukasz Jemioł, Małgorzata Rozenek, Magdalena Pieczonka czy Sandra Kubicka.