Meg Ryan rzadko pojawia się publicznie. Zrobiła wyjątek. Fani nie poznają 61-latki

Meg Ryan, chociaż była wielką gwiazdą kina, dziś odsunęła się od show-biznesu. Aktorka pojawiła się jednak na pokazie filmu dokumentalnego "Nieustannie: historia Michaela J. Foxa". Dziś 61-latkę trudno poznać.

Meg Ryan przez lata była jedną z najbardziej cenionych gwiazd Hollywood. Większość kojarzy ją z takich filmów, jak "Kiedy Harry poznał Sally", "Bezsenność w Seattle" czy "Masz wiadomość". Grała głównie w komediach romantycznych i bardzo chciała zerwać z wizerunkiem "dziewczyny z sąsiedztwa". Przyjęła wówczas m.in. rolę w dramacie "Krew z krwi, kość z kości" i thrillerze erotycznym "Tatuaż". Druga kreacja została kiepsko oceniona przez krytyków, z czym aktorka nie do końca potrafiła sobie poradzić i na ekranach pojawiała się coraz rzadziej. Odsunęła się od show-biznesu, ale niedawno zrobiła wyjątek i pojawiła się na premierze filmu dokumentalnego, który przedstawia walkę Michaela J. Foxa z chorobą Parkinsona. Chociaż aktorka zarzeka się, że nie poprawia urody i nie korzysta z medycyny estetycznej, uwagę zwraca jej odmieniony wygląd.

Zobacz wideo Meg Ryan wciągnęła Toma Hanksa do swojego debiutu reżyserskiego

Meg Ryan ofiarą medycyny estetycznej?

W ciągu ostatnich lat o Meg Ryan media rozpisywały się raczej w kontekście zabiegów, którym miała się poddać. Jak wyliczali specjaliści, miała wypełnić policzki, poprawić usta, kształt nosa oraz pozbyć się zmarszczek za pomocą botoksu. Aktorka jednak nigdy nie mówiła otwarcie o poprawianiu urody. W 2015 roku zapytana o to, jak odniesie się do krytyki swojego wyglądu, odpowiedziała:

Szczerze mówiąc, nie zwracam na to zbytniej uwagi. W dzisiejszym świecie jest dużo nienawiści. Tak łatwo jest osądzić. Wyobraź sobie, że jesteś hejterem, jakie to głupie - mówiła w rozmowie z magazynem "Porter".

Meg Ryan na premierze dokumentu "Nieustannie: historia Michaela J. Foxa"

Obecnie Meg Ryan raczej stroni od imprez i ścianek, ale pojawiła się na premierze dokumentu opowiadającego historię Michaela J. Foxa, aktora, który choruje na parkinsona. Zdjęcia obiegły sieć, a uwagę przyciąga wygląd gwiazdy. Nie da się ukryć, że jej twarz wygląda na wygładzoną, a usta na wypełnione.

 

Ze względu na to, że aktorka rzadko pokazuje się publicznie, kiedy zostaje sfotografowana, jej wygląd budzi wiele emocji wśród fanów. Pojawiły się komentarze, że Meg Ryan jest "nie do poznania" i że "wygląda na ofiarę nieudanej operacji". Z drugiej strony internauci zwracali uwagę, że przybyła na premierę, aby wesprzeć przyjaciela, i to ma największe znaczenie, a jej wygląd nie powinien być komentowany. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.