Derpieński twierdzi, że jest "self made millioner", ale o jej biznesach niewiele wiadomo. Przeszła szokującą zmianę

22-letnia Caroline Derpieński prężnie rozwija konto na Instagramie, które obserwuje... ponad sześć milionów osób - o wiele więcej, niż Annę Lewandowską. Jak zmieniała się na przestrzeni lat? Sprawdziliśmy.

Caroline Derpieński wbrew pozorom pierwszy raz nie zadebiutowała na imprezie Pudelka - Pink Party. Już wcześniej brała udział w konkursie "Miss Elite 2020 Elite Club Monaco". Influencerka jest związana ponoć z anonimowym milionerem starszym od niej o 35 lat. Jak podkreśla w wywiadach, utrzymuje się z bycia influencerką na Instagramie, a za pojedynczy post na tej platformie potrafi zgarnąć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Przedstawia się jako "najbardziej wpływowa kobieta w Miami", jednak niewiele wiadomo o jej biznesowych przedsięwzięciach.

Zobacz wideo Edyta Zając o kulisach "True Love", deportacji z Mediolanu i o tym, czego nie znosi na planie [KOŁO PLOTKA]

Caroline Derpieński ma na koncie miliony i żyje jak w bajce. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej

Zanim zdobyła miliony obserwatorów na Instagramie, Caroline nazywała się Karolina Derpieńska i była naturalną brunetką. Jej pierwsze zdjęcie na Instagramie sprzed kilku lat szokuje, ponieważ kobieta przeszła diametralną metamorfozę. Dziś po ciemnych włosach nie ma ani śladu, a lekarzy medycyny estetycznej bardzo zmienili jej twarz.

 

Później już zaczęły się konkursy piękności, a kariera z pozoru zwyczajnej nastolatki nabrała pozornie zawrotnego tempa. Przeprowadziła się do USA, zmieniła imię i nazwisko na bardziej amerykańskie i tak zaczął się realizować jej sen o sławie. 22-letnia Caroline Derpieński poznała ponoć 60-letniego milionera, z którym relacja nie zawsze układała się kolorowo. W 2022 roku influencerka przechodziła kryzys i w jednym z wywiadów przekonywała, że jej relacja ze starszym mężczyzna jest bardzo toksyczna. Później szybko zmieniła jednak zdanie i teraz zapewnia, że wszystko między nimi jest w porządku i nawet się zaręczyli.

Zaręczyłam się. Byliśmy na gorących Karaibach i to było po drugim rozstaniu. Stwierdził, że nie wyobraża sobie życia beze mnie. Poza tym dużo czasu mi zajęło, żeby pokazać mu, że ja jestem nie tylko ładną kobietą - podsumowała w rozmowie z reporterką Pudelka.

Julia Kuczyńska, Karolina Derpieńska Maffashion zabrała głos w sprawie Karoliny Derpieńskiej. Celebrytka odpowiedziała

Caroline Derpieński - Kardashians i Donald Trump

Caroline Derpieński w wywiadach lubi się chwalić, że zna wiele wpływowych osób. W wywiadzie dla Pudelka zdradziła, że piła shota z... Kendall Jenner. Oprócz tego nie omieszkała wspomnieć, że była także na spotkaniu z Donaldem Trumpem. Niestety, nie opowiedziała o tym, jaki temat poruszyli podczas rozmowy. Podzieliła się za to zdjęciami na Instagramie. Szczyci się również tym, że na stronie Forbesa pojawił się na jej temat artykuł, ale jak można łatwo zauważyć, był to tekst sponsorowany o niej samej - jeśli macie odpowiednio dużo pieniędzy, również możecie sobie taki wykupić. Caroline cechuje też niezłe poczucie humoru i naprawdę rozbudowana wyobraźnia. W tych mediach, z którymi udało się jej porozmawiać (np. lokalny serwis Lovin Dubai z Emiratów), sama siebie określa jako "jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich instagramerek, supermodelek i aktorek". Anna Lewandowska i Joanna Krupa muszą się przesunąć, bo chyba nagle poza radarem wyrosła im konkurencja...

 
Więcej o: