Nie żyje katowicki raper. Planował koncerty na czerwiec. Nie zdążył. Miał zaledwie 37 lat

Rodzina i najbliżsi poinformowali o śmierci Rafała "Pogo" Pogorzelskiego. Raper znany był z włączania się w akcje charytatywne.

18 kwietnia 2023 roku media społecznościowe obiegła informacja o śmierci śląskiego rapera. Rafał Pogorzelski - znany także pod pseudonimem "Pogo" - nie tylko zajmował się muzyką, ale także włączał w liczne akcje charytatywne. Wiadomość o odejściu Pogorzelskiego przekazali jego najbliżsi, w tym żona, dzieci oraz rodzice. Muzyk odszedł, mając zaledwie 37 lat.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Rafał "Pogo" Pogorzelski nie żyje. Planował koncerty na czerwiec. Nie zdążył 

"Rafał, przyjacielu od serca. To nie miało tak być. Anioł śmierci niesprawiedliwie cię przytulił i zabrał z sobą... Zdecydowanie za wcześnie. Dziękuję za każdą wspólnie spędzoną i chwilę za piękny koncert dla chorych dzieci, jeszcze tak niedawno. Spoczywaj w spokoju" - czytamy komentarz na profilu Pogorzelskiego. Z innego wpisu dowiadujemy się natomiast, że planował wystąpić na hip-hopowy festiwalu w Mrągowie. Jego koncert zaplanowany był na 23 czerwca, obok takich sław na polskiej scenie rapu jak Malik Montana, Dziarma, Peja czy Kabe.

Rafał "Pogo" Pogorzelski był znany ze wspierania akcji charytatywnych 

Muzyk znany był z włączania się w liczne akcje charytatywne. Wraz z Michałem Emerlem i Grzegorzem Kowalickim był autorem ogólnopolskiego projektu Ścieżka Ratunkowa. To akcja mająca na celu zebranie jak największej ilości pieniędzy dla podopiecznych wrocławskiej Fundacji Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową. Przyczyna śmierci muzyka nie jest znana. Pogrzeb rapera zaplanowany jest na 19 kwietnia w Katowicach. Redakcja Plotka składa kondolencje rodzinie oraz najbliższym zmarłego. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.