Agnieszka Kaczorowska zdradziła, czy planuje trzecią ciążę. Zaskakujące słowa

Agnieszka Kaczorowska doczekała się dwóch córek. Celebrytka często chwali się życiem rodzinnym na Instagramie. Ostatnio zdradziła, czy planuje mieć więcej dzieci.

Agnieszka Kaczorowska jest mamą dwóch córek. Gwiazda "Klanu" wraz z mężem Maciejem Pelą chętnie dzieli się rodzinnymi kadrami. Na instagramowym profilu pokazuje, jak radzi sobie w roli matki. Celebrytka opowiada o macierzyństwie z każdej perspektywy. Nie boi się także publicznie mówić o swoich poglądach w kwestii wychowania córek. Nie da się ukryć, że Kaczorowska odnalazła się jako rodzic. Ostatnio zdradziła, czy planuje jeszcze powiększać rodzinę. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o swoim życiu, kiedy została matką. "Bardzo się zmieniłam pod wpływem macierzyństwa"

Agnieszka Kaczorowska o trzeciej ciąży

Agnieszka Kaczorowska chętnie opowiada o jasnych i ciemnych stronach macierzyństwa. Wraz z mężem otwarcie mówi o problemach, jakie napotkali jako rodzice. Wydawać by się mogło, że posiadanie dzieci im służy. Fani zastanawiali się, czy para planuje mieć więcej dzieci. Kaczorowska odniosła się do kwestii powiększenia rodziny w rozmowie z portalem Party.pl.

Na ten moment nie jesteśmy gotowi na trzecie dziecko, przynajmniej tak mi się wydaje. A z drugiej strony bardzo się spełniamy jako rodzice, więc nie wiemy jeszcze - powiedziała Kaczorowska.
 

Agnieszka Kaczorowska wyznała jednak, że bardzo chciałaby mieć syna. Aktorka powiedziała wprost, że gdyby miała pewność, że jej kolejnym dzieckiem będzie chłopiec, to nie miałaby wątpliwości co do powiększenia rodziny. Dodała jednak, że nie jest możliwe, aby wybrać sobie płeć dziecka. "Gdybym miała pewność, że miałabym chłopca, to bym się zdecydowała, ale tej pewności nie mamy" - przyznała i wyznała. że jeszcze nie zdecydowała, czy będzie chciała ponownie zajść w ciążę. Obecnie razem z Maciejem Pelą skupiają się na wychowaniu dwóch córek. Kaczorowska nie kryła, że aktualnie nie mają konkretnych planów na przyszłość. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela mają dwie córki

Agnieszka Kaczorowska zaczęła karierę już jako siedmiolatka. Pod koniec lat 90. zadebiutowała w serialu "Klan". Tancerka dorastała na oczach widzów. To właśnie na planie telenoweli poznała przyszłego męża Macieja Pelę. Postacie, w które się wcielali również były w związku. Para stanęła na ślubnym kobiercu we wrześniu 2018 roku. Wychowują dwie córki czteroletnią Emilkę i dwuletną Gabrysię. Celebrytka regularnie publikuje posty z pociechami w mediach społecznościowych. Zajmuje się także promocją różnych produktów dla najmłodszych. Często dzieli się również radami i wskazówkami w wychowaniu dzieci. ZOBACZ TEŻ: Afery z teatrem i Kaczorowską ciąg dalszy. Głos zabrała Herbuś. Ostro. "Współczuję obsesji"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.