Amanda Bynes nie wyjdzie szybko ze szpitala. Nowe informacje dotyczące jej zdrowia

Amanda Bynes niedawno znalazła się pod opieką specjalistów. Aktorka przechadzała się nago po ulicy. Wyszło na jaw, że prędko nie opuści szpitala psychiatrycznego.

Amanda Bynes była niegdyś najpopularniejszą nastoletnią gwiazdą w Hollywood. Dorastała w show-biznesie. Ostatni raz na ekranie mogliśmy podziwiać ją w 2010 roku. Nikt nie spodziewał się, że tak wcześnie Bynes zakończy swoją przygodę z aktorstwem. Co wiadomo o jej aktualnej sytuacji zdrowotnej?

Zobacz wideo Jak wyglądał casting do "Dziewczyn z Dubaju" i dlaczego na scenie się "gotuje"?

Amanda Bynes nie wyjdzie jeszcze ze szpitala. Nowe informacje

Aktorka swą popularność zawdzięcza produkcjom takim jak "Siostrzyczki", "Ona to on" oraz "Łatwa dziewczyna". Po ostatnim z wymienionych filmów Bynes przerwała karierę. Wielokrotnie miała problemy z prawem. Ostatnio jest o niej głośno ze względu na pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Bynes trafiła do placówki, ponieważ spacerowała po ulicy bez ubrań. Podobno miała sama zgłosić ten fakt policji. Serwis Page Six informuje, że gwiazda będzie pod opieką specjalistów w placówce jeszcze tydzień. Według doniesień Bynes ma problemy z pamięcią. Ostatnimi wydarzeniami nie dzieliła się z bliskimi. Fani aktorki trzymają za nią kciuki i życzą jej szybkiego powrotu do formy.

Amanda Bynes - skandale z udziałem aktorki

Do jednego z najgłośniejszych konfliktów z prawem, w którym brała udział aktorka, było prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu na terenie West Hollywood. W 2014 roku zarzut ten został jednak odrzucony i gwiazda otrzymała trzyletni okres próbny. Przed otrzymaniem takiej decyzji Bynes dawała o sobie znać mediom w inny sposób. Próbowała podpalić osiedle zamieszkałe przez jej ojca. Po podłożeniu ognia trafiła pod obserwację specjalistów. Jej rodzice musieli złożyć wniosek o opiekę nad dorosłą córką. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.