Wzruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Jest szok"

Stan zdrowia Marty Kubackiej się poprawia. Komentatorzy sportowi ze studia TVN nie kryli radości. "Są rzeczy ważne jak sport i ważniejsze, jak rodzina" - usłyszeliśmy.

25 marca w studiu TVN, tuż przed drużynowym konkursem skoków w Lahti zebrali się Damian Michałowski, Sebastian Szczęsny oraz była skoczkini narciarska i eksperta TVN-u Magdalena Pałasz. Gospodarze studia już na początku rozpoczęli dyskusję od odniesienia się do nowych informacji na temat Marty Kubackiej. Chodzi oczywiście o instagramowy wpis Dawida Kubackiego, w którym poinformował, że jego żona, która w ciężkim stanie leży na oddziale kardiologicznym, poczuła się lepiej. 

Wzruszające słowa o Marcie Kubackiej 

19 marca Dawid Kubacki wycofał się z dalszego udziału w zawodach w konkursie skoków narciarskich w Vikersund oraz w Lahti. Dzień później poinformował, że kardiolodzy walczą o życie jego żony Marty Kubackiej. Skoczek milczał aż do 25 marca. Na szczęście w kolejnym instagramowym wpisie przekazał dobre informacje: Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - napisał. Na słowa sportowca zareagowali zebrani w studiu TVN specjaliści, którzy mieli analizować i ocenić konkurs w Lahti.

Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego. To najważniejsza informacja i to nas bardzo cieszy. Myśli i dobrą energię kierujmy w stronę Dawida Kubackiego. Krok po kroku, aby tych postępów było jeszcze więcej. Są bowiem rzeczy ważne jak sport i ważniejsze, jak rodzina - usłyszeliśmy.

Głos zabrała także Magdalena Pałasz, która także nie kryła radości z powodu informacji o poprawiającym się stanie zdrowia ukochanej skoczka. Kobieta przyznała, że myślała o rodzinie Kubackich od momentu, w którym dowiedziała się o ich trudnej sytuacji.

Każdy dzień od tej niedzieli to było czekanie, to się bardzo przeciągało. Jest szok, z dnia na dzień przytrafiają się takie rzeczy. Myślę, że wszystkich to gdzieś tam ruszyło i gdzieś wszyscy tym żyjemy. Nie ma takiego dnia, żebym nie myślała o Kubackich, trzymam za nich kciuki bardzo - powiedziała.

Marta Kubacka trafiła do szpitala. Jaki jest stan zdrowia żony skoczka?

Dawid Kubacki we wpisie na Instagramie poinformował lakonicznie, że jego żona jest pod opieką najlepszych specjalistów. Podał, że leży na oddziale kariologicznym, ale nie wskazywał nazwy placówki. Więcej do powiedzenia na ten temat miał Adam Małysz, który poinformował, że Marta Kubacka przebywa obecnie w Śląskim Centrum Chorób Serca im. profesora Zbigniewa Religi. Jest to najlepsza kardiologiczna placówka medyczna w Polsce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.