Mikołaj Krawczyk świętuje 12. urodziny synów. Chwali się niepublikowanym zdjęciem sprzed lat

Mikołaj Krawczyk pochwalił się archiwalnym zdjęciem, na którym widać jego synów. Takie ujęcie na Instagramie aktora to rzadkość.

Mikołaj Krawczyk - aktor znany z takich produkcji, jak "Pierwsza miłość", "Misja Afganistan" czy "Przyjaciółki" - zazwyczaj nie pokazuje wizerunków synów, których matką jest jego była partnerka Aneta ZającWyjątkiem od tej reguły były jednak między innymi dziesiąte urodziny chłopców. Teraz też pochwalił się fotografią, na której widać bliźniaków - Roberta i Michała. Miał ku temu ważny powód - chłopcy obchodzą 12. urodziny. 

Zobacz wideo Mikołaj Krawczyk świętuje urodziny synów. Pokazał ich twarze

Mikołaj Krawczyk na zdjęciu z synami

Mikołaj Krawczyk obecnie jest związany z Sylwią Juszczak, z którą w 2019 roku przywitał na świecie córkę. Co ciekawe aktor i jego ukochana chętnie pokazują na Instagramie kadry, na których widać twarz małej Konstancji. Zupełnie inaczej jest w przypadku synów. Aktor publikuje mniej zdjęć z chłopcami i zazwyczaj stara się, by nie stali przodem do obiektywu. Teraz jednak opublikował na Instagramie wyjątkowe ujęcie, na którym pozuje z bliźniakami. Kadr jest archiwalny, z czasów, kiedy Robert i Michał byli jeszcze niemowlakami. Ich twarze są lekko rozmyte, a sam Krawczyk pozuje do zdjęcia, leżąc i obejmując pierworodnych. Na twarzy ma przeciwsłoneczne okulary. Do fotografii aktor dołączył również krótki opis, w którym poinformował o tym, że  jego pociechy kończą właśnie 12 lat. Jednak nie złożył chłopcom publicznie życzeń, jak często robią to jego koledzy i koleżanki z branży w przypadku własnych pociech. 

Mali przystojniacy kończą dzisiaj 12 lat. Myślcie o nich ciepło z bezmiarem dobrej energii, bo przyda im się to bardzo - napisał, opatrując wpis między innymi takimi hasztagami, jak:  #radość #szczęście #spokuj #moisynowie.
 

Mikołaj Krawczyk, Dariusz Krupa Krupa i Krawczyk nie płacili alimentów. Takich przypadków w show-biznesie jest więcej

Sylwia Juszczak o synach aktora: Nasze chłopaki

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami. Internauci życzyli chłopcom przede wszystkim zdrowia i szczęścia. Nie zabrakło też zachwytów nad samą fotografią. Co ciekawe głos zabrała żona Krawczyka, a macocha Roberta i Michała - Sylwia Juszczak, która była pod wrażeniem tego, jak szybko upływa czas. "Nasze chłopaki. 12 lat! Szok"- napisała. Jak widać, aktorka ma dobry kontakt z chłopcami. 

Więcej o: