Znamy zarobki Georginy Rodriguez. Tyle trafia na konto ukochanej Ronaldo w pięć minut. Kwota jest powalająca

Georgina Rodriguez z pewnością może pozwolić sobie na wiele. Zarobki ukochanej Cristiano Ronaldo mogą przyprawić o zawrót głowy. Influencerka nie ukrywa, że cieszy się sporym zainteresowaniem reklamodawców.

Georgina Rodriguez to z całą pewnością jedna z najbardziej rozchwytywanych infuencerek na świecie. Partnerka Cristiano Ronaldo zdradziła, że reklamodawcy są w stanie zapłacić jej naprawdę wiele. Światło dzienne ujrzały konkretne kwoty, które zapierają dech w piersiach.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo, 'Kochanka' Ronaldo Ronaldo miał zdradzić Georginę, gdy ta była w ciąży. "Kochanka" zabrała głos

Georgina Rodriguez zarabia krocie. Światło dzienne ujrzały konkretne liczby

Georgina Rodriguez to jedna z największych miłości Cristiano Ronaldo. Para jest ze sobą już siedem lat, więc nie można tu mówić o przelotnej znajomości. Ukochani wychowują wspólnie piątkę dzieci i nie ukrywają, że sprawia im to ogromną przyjemność. Mogłoby się wydawać, że w tym związku to przede wszystkim Cristiano zarabia spore pieniądze. Nic bardziej mylnego.

Urodziny Georginy RodriguezUrodziny Georginy Rodriguez Fot. @georginagio

Nie od dziś wiadomo, że partnerki piłkarzy często skupiają na sobie uwagę internautów. Georgina postanowiła to wykorzystać i na swoim instagramowym koncie zebrała aż 46,9 mln followersów. Liczba ta wiąże się oczywiście z lukratywnymi kontraktami. Magazyn "Look" wyliczył wysokość zarobków rozchwytywanej influencerki. Kwota jest powalająca.

Jak wynika z szacowań konto Georginy w ciągu pięciu minut może zasilić się aż o 100 tysięcy euro. Jest to kwota, jaką życzy sobie partnerka Ronaldo za sponsorowaną relację live na własnym profilu. Możliwe jest także wykupienie postu sponsorowanego. Kosztuje on bagatela 60 tysięcy euro. Biorąc pod uwagę aktywność influencerki w mediach społecznościowych nie trudno domyślić się, że na jej koncie z całą pewnością znalazła się już całkiem konkretna suma. Możliwe, że niebawem uda jej się przebić zarobki jednego z najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie.

Urodziny Georginy Rodriguez Georgina Rodriguez świętuje urodziny na bogato. Kwiaty, torty i ona sama

Więcej o: