Wzruszona Doda dziękuje ukochanemu. W komentarzach burza. Fani pouczają Dariusza Pachuta

Doda świętowała 15 lutego 39. urodziny w przepięknym zimowym anturażu. Towarzyszył jej w tej ważnej chwili ukochany, Dariusz Pachut. Fani w urodzinowym poście artystki w pewien sposób pouczają mężczyznę.

Doda to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady. Ponad 20 lat doświadczenia w show-biznesie sprawiło, że zna rynek muzyczny jak własną kieszeń. Baczni obserwatorzy wiedzą jednak, że takiego szczęścia nie zaznała w miłości. Fani są obecnie uradowani tym, że u boku ich idolki pojawił się nowy ukochany, który jak widać potrafi zadbać o artystkę.

Zobacz wideo Doda na Bestsellerach Empiku 2022

Sebastian Fabijański, Wac TojaRoztańczona Doda na Fame MMA. Kamery uchwyciły ją po porażce Fabijańskiego

Doda świętuje 39. urodziny w objęciach Dariusza Pachuta. Fani apelują

W show "12 kroków do miłości" emitowanym w Polsacie mogliśmy obserwować mężczyzn, którzy starali się o względy Dody. Żadnemu z nich jednak nie udała się skraść serca wokalistki. Zrobił to podróżnik Dariusz Pachut. Artystka ogłosiła ich związek tuż po zakończeniu emisji programu. W wolnych chwilach para razem podróżuje, a na urodziny Dody wybrali się na narty. Na Instagramie Rabczewska zamieściła romantyczne zdjęcie z ukochanym i tortem urodzinowym. W tle widzimy górski pejzaż. Fani nie kryją zachwytu.

Królowo nie zmieniaj się nigdy, jesteś cudowna.
 

Obserwatorzy liczą na to, że obecny związek będzie trwał w nieskończoność. W komentarzach zaznaczyli jednak, że "zamierzają patrzeć Pachutowi na ręce". 

I tak panie, proszę się tak starać dla naszej Dody do końca świata. Dużo szczęścia dla was! A Doda dla ciebie jeszcze raz wszystkiego co najlepsze.
Starajcie się o siebie oboje jak najdłużej. Sto lat
Wszystkiego najlepszego dla was obojga, szczególnie dla ciebie Dorota, abyś odnalazła miłość, która na ciebie czeka i jest ci zapisana w twoich gwiazdach być może z obecnym partnerem...

Na Instagramie Dody można znaleźć więcej zdjęć z zimowych wczasów.

 

Doda, Dariusz PachutDoda i Pachut na nietypowej randce. Gwiazda sprowadziła ukochanego na ziemię

Zobacz też: Dariusz Pachut o gołych nogach Dody w Zakopanem. Publicznie ją upomniał. Wokalistka próbowała się bronić

Więcej o: