Paulina Krupińska pokazała się w blondzie. "Matka natura dobrze wybrała"

Paulina Krupińska zaskoczyła fanów na Instagramie. Wstawiła zdjęcie w blond włosach. Sama nie była jednak zadowolona z tego, jak wygląda.

Medialna kariera Pauliny Krupińskiej zaczęła się wraz ze zwycięstwem w konkursie Miss Polonia 2012. Modelka szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i zaczęła brać udział w różnych telewizyjnych produkcjach. Od 2020 roku u boku Damiana Michałowskiego prowadzi program "Dzień dobry TVN". Celebrytka przyzwyczaiła nas do swoich ciemnych włosów, chociaż zdarzało jej się zmieniać uczesanie. Tym razem zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie i pokazała się w blondzie. Sama nie była zachwycona efektem. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska nie popiera walentynek: To święto i atakujące serduszka są dla mnie niepokojące

Paulina Krupińska w blond peruce. Stwierdziła, że to nie jej kolor

Paulina Krupińska wstawiła na InstaStories zdjęcie, na którym zapozowała w blond peruce. Trzeba przyznać, że prezenterka w tym kolorze włosów wygląda zupełnie inaczej. Stwierdziła jednak, że w blondzie nie jest jej do twarzy.

Matka natura w moim przypadku dobrze wybrała. Blond to nie jest mój kolor - napisała Paulina Krupińska na Instagramie.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Fot. Instagram.com/pkrupinska

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Wygląda więc na to, że Paulina Krupińska nie zdecyduje się na farbowanie swoich włosów, a blond peruka tylko ją utwierdziła w tym przekonaniu.

Przypomnijmy, że prywatnie celebrytka jest żoną wokalisty Sebastiana Karpiel-Bułecki. Para doczekała się dwójki dzieci: Antoniny i Jędrzeja. W ostatnim czasie Paulina Krupińska mówiła w mediach na temat choroby męża, który zmagał się z zaburzeniami lękowymi. W leczeniu zaleca się psychoterapię połączoną z farmakologią. Więcej na temat objawów znajdziesz TUTAJ

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.