Kobiety nie pyta się o wiek, a co z wagą? Wieniawa jest lekka jak piórko. Siwiec chce przytyć

Obserwując media społecznościowe, można zauważyć, że gwiazdy coraz częściej prezentują się w naturalnym wydaniu. Niektórzy poszli o krok dalej i otwarcie mówią o tym, ile ważą, bądź co chcieliby zmienić w swojej sylwetce. Nie tylko Julia Wieniawa zdradziła swoją wagę.

Większość znanych osób związanych z show-biznesem chętnie rozprawia na temat szczegółów życia prywatnego. Małgorzata Rozenek nadawanie do fanów zaczyna skoro świt, prosto z siłowni. Nie tylko "Perfekcyjna" zaczyna swój dzień w ten sposób. Prezentujemy gwiazdy, które otwarcie zdradziły, ile ważą. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Diety gwiazd. Wolszczak schudła, odstawiając jeden składnik, Janoszek lubi fast foody. Ma jednak ważną zasadę

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o diecie w "Hotelu Paradise"

Julia Wieniawa

Aktorka od lat regularnie ćwiczy. Do tego uprawia jogę i dba o zbilansowaną dietę. Wieniawa jest drobną kobietą, mierzy bowiem 161 cm. Jej waga oscyluje w granicach 50 kg.

 

Edyta Pazura

Żona Cezarego Pazury uwielbia aktywność fizyczną. Swego czasu opublikowała kadr na InstaStories, na którym stała na wadze. Ta wskazywała nieco ponad 53 kilogramy. 

 

Natalia Siwiec 

Celebrytka po ciąży w ekspresowym tempie wróciła do formy. Jak sama przyznała, nie była to zasługa diety czy ćwiczeń, a dobrych genów. Swego czasu gwiazda na kanapie "Dzień dobry TVN" wyznała, że chciałaby przytyć. 

Nie wiem, [ważę - red.] może z 50 kilogramów, może mniej, może z 49-48 kg? Na zdjęciach wyglądam szczuplej niż w rzeczywistości. Ja się czuję dobrze w takiej wadze, jaką mam teraz, chciałabym może żeby buzia mi trochę przytyła - dodała.
 

Agata Rubik 

Celebrytka jakiś czas temu uskuteczniła akcję odchudzanie. Wówczas ważyła 64,6 kg. Później na instagramowej relacji umieściła zdjęcie wagi łazienkowej, która wskazywała nieco ponad 56 kilogramów. 

 

Michał Wiśniewski 

Wokalista również zapowiedział odchudzanie. Wiśniewski ogłosił fanom, że chce popracować nad swoją formą i figurą, ponieważ w czasie pandemii nabrał kilka nadprogramowym kilogramów. Opublikował kadr na Instagramie, na którym można było podejrzeć, co wskazywała jego waga. Artysta waży 76,8 kilogramów, co zaprezentował na InstaStories. Podkreślił, że chciałby zrzucił jeszcze dziesięć kilogramów. 

 

Doda 

Artystka ze sportem związana jest od dziecka. Rabczewska nie ukrywa, że prowadzi zdrowy tryb życia. Może pochwalić się nienaganną sylwetką. Dorota Rabczewska na Instagramie zdradziła nie tylko swoją wagę, lecz także inne informacje. Waży 53,1 kilograma, jednak w zależności od ilości pracy i stresu, waga spada. 

 

Marina Łuczenko-Szczęsna

Żona Wojciecha Szczęsnego przyznała, że rzadko ćwiczy, ale stara się zdrowo odżywiać. Na Instagramie odpowiedziała na pytanie jeden z fanek i przyznała, że jej waga waha się pomiędzy 50, a 52 kilogramów. 

 

Anja Rubik 

Supermodelka ma 179 centymetrów wzrostu. Na temat jej wagi krążą już legendy. Niektóre źródła podają, że waży 52 kilogramy, ale są i takie, które twierdzą, że stojąc na wadze widzi jedynie 47 kilogramów. 

 

Katarzyna Warnke

Aktorka w rozmowie z "Dzień dobry TVN" przyznała, że stara się utrzymać stałą wagę wahającą się pomiędzy 56 a 59 kilogramów. 

 

Joanna Koroniewska-DowborTak mieszkają Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. "Przygnębiające"

Więcej o: