Dorota Szelągowska podzieliła się trudnym wyznaniem. Zdiagnozowano u niej nowotwór i trafiła do szpitala. "Umierałam z nerwów"

Dorota Szelągowska podsumowała to, co spotkało ją w 2022 roku. Wśród wielu ciepłych wspomnień pojawiły się też intymne słowa na temat choroby.

Sylwester i Nowy Rok to dla wielu czas przemyśleń. Na podsumowanie minionego już 2022 roku zdecydowała się także Dorota Szelągowska. Jej instagramowy wpis był bardzo osobisty. Gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej" zdecydowała się bowiem na trudne wyznanie. 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska powiedziała o wadzie serca swojej córki

Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska padła ofiarą internetowego oszustwa. Skradziono jej wizerunek

Dorota Szelągowska podzieliła się trudnym wyznaniem. Zdiagnozowano u niej nowotwór jajnika 

Dorota Szelągowska zrezygnowała z publikacji tak modnej teraz instagramowej rolki, w której na zmontowanym nagraniu widać wiele wybranych fragmentów z życia. Postawiła za to na osobisty wpis.

Tu miała być rolka. Taka wiecie, z ujęciami z całego roku i muzyką, co idzie do góry. Sama się wzruszałam przy próbach montażu, tyle że to by było klasyczne kłamstwo - zaczęła.

W dalszej części, wśród wielu wyznań, przyznała, że w 2022 roku zmagała się z nowotworem jajnika. 

To był tak dziwny rok, że nawet nie umiem go podsumować. Paru rzeczy się w nim pozbyłam. Na przykład lęku przed lataniem, co poskutkowało 29 powietrznymi przeprawami, oraz nowotworu jajnika, którego skutkiem była Wielkanoc w szpitalu - wyznała.

Gwiazda nie rozwinęła tematu swojej choroby. Nie zabrakło jednak kolejnych trudnych i emocjonalnych wyznań dotyczących Katarzyny Grocholi, u której także zdiagnozowano nowotwór. Pisarka, a prywatnie matka Doroty Szelągowskiej, przeszła w 2022 roku podwójną operację.

Pękałam z dumy widząc mojego syna na deskach teatru i umierałam z nerwów, gdy mama miała operację - czytamy.

To nie koniec osobistych przemyśleń.

Gotowałam na granicy i na Warmii. Napisałam eBooka. Wyremontowałam kolejnych kilkanaście domów i mieszkań. Przeprowadziłam się. Znowu. Cały rok pielęgnowałam w sobie marzenie o kupnie domu w Hiszpanii i dalej je pielęgnuję. Postanowiłam rzucić palenie. To marzenie też będę pielęgnować (...). Przeżyłam podróż życia z Molską, którą pokochałam jak siostrę. I byli przy mnie przyjaciele. Cały rok - czytamy. 

Dekoratorka wnętrz przyznała, że mimo trudnych doświadczeń czuje wdzięczność. Jest dumna, że ma wokół siebie wspaniałych ludzi. 

 

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy. Fani Szelągowskiej życzyli jej zdrowia i dużo spokoju. My również dołączamy się do tych życzeń. 

Więcej o: