Książę George objawił nowy talent. Jest na co popatrzeć. "Artysta w rodzinie!"

Dziewięcioletni książę George jest chłopcem wielu talentów. Lubi grać w piłkę nożną, gra na gitarze i chętnie siedzi przed komputerem. Rodzina królewska pokazała, że to nie wszystko!

Książę George, księżniczka Charlotte i mały książę Louis dorastają na oczach milionów. Mimo to rodzicom udaje się chronić ich prywatność i o codziennych sprawach dzieci wiemy stosunkowo niewiele. Do mediów dociera jednak zdecydowanie najwięcej informacji na temat najstarszego z rodzeństwa. Książę George zajmuje bowiem obecnie drugie miejsce w kolejce do tronu i najprawdopodobniej za kilkadziesiąt lat zostanie brytyjskim królem.

Zobacz wideo Dlaczego brytyjska rodzina królewska przyciąga aż taką uwagę?

Edyta Golec - domEdyta Golec sama urządziła dom. Taras to marzenie, ale spójrzcie na kominek. Boski!

Książę George odziedziczył po mamie artystyczne zacięcie

Najstarszy syn księżnej Kate i księcia Williama bardzo interesuje się sportem. Zapałał miłością nie tylko do piłki nożnej, lecz także do sportów walki, co akurat nie do końca podoba się jego mamie. Księżna Kate obawia się, że książę George z powodu nowej pasji może łatwo nabawić się kontuzji. To jednak tylko jedno z licznych zainteresowań przyszłego króla. W Boże Narodzenie na instagramowym koncie książęcej pary pojawiło się bowiem zdjęcie rysunku wykonanego przez ich starszego syna.

Książę George namalował farbami oprószonego śniegiem renifera, któremu towarzyszą dwa czerwone ptaszki. Praca wykonana ręką syna księcia Williama i księżnej Kate robi naprawdę duże wrażenie. Książę George nie miał żadnego problemu ze starannym dobraniem i wycieniowaniem kolorów. 

 

Teściowe gwiazdZnani teściowie gwiazd. Andrzej Grabowski o zięciu Pawle Domagale mówił bardzo ciepło

Nie ulega wątpliwości, że żyłkę artystyczną książę George odziedziczył po mamie. Księżna Kate gra na pianinie, a jej ogromną pasją jest również fotografia. Żona księcia Williama robi przepiękne zdjęcia ich dzieciom.

Wygląda na to, że ktoś odziedziczył talent artystyczny mamy! Dziękujemy, że się podzieliliście, robi wrażenie.
Macie artystę w rodzinie!
To przepiękne, rodzinny talent - czytamy w komentarzach.

Też jesteście pod wrażeniem zdolności księcia?

Więcej o: