Klient "zapomniał" zapłacić rachunek i gorzko tego pożałował. Przedsiębiorca go upokorzył. Słodka zemsta

Zemsta bywa słodka. I taka z pewnością była ta, której dokonał Greg Mfinney. Mężczyzna postanowił wymierzyć karę swojemu klientowi, który "zapomniał" zapłacić rachunku.

Zemsta, której dokonał amerykański przedsiębiorca bije rekordy popularności w sieci. Mężczyzna postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Nie interesowało go kolejne ponaglenie i prośby o opłacenie rachunków za wykonane usługi. Klient był wyjątkowo niesłowny i zalegał z płatnościami. Migał się i nie chciał rozmawiać. Nie było widoków na to, że kiedykolwiek zmieni swoje podejście.

Słodka zemsta

Biznesmen miał tego dość. Greg Mfinney nagrał, jak upokorzył klienta, który nie opłacał rachunków. Pomysł miał wyjątkowo kreatywny.

Postanowił załadować ciężarówkę śmieciami. Wybrał najróżniejsze odpady, zarówno te suche, jak i mokre czy bioodpadki. W wywrotce znalazły się też m.in. stare meble, dywany i ubrania. Następnie sprawdził, gdzie mieszka niepłacący za usługi klient i pojechał do niego w odwiedziny. Pewnie już domyślacie się, co było dalej. Greg wjechał ciężarówką na posesję niesłownego płatnika i wysypał wszystkie śmieci na jego teren.

Całe zdarzenie nagrał. Widzimy na filmiku, który opublikował w sieci, jak wywrotka pełna odpadków przechyla się i zaśmieca trawnik na działce niesłownego klienta.

Zobacz wideo Lubuska policja rozbiła mafię śmieciową

Nagranie bije rekordy popularności

Wideo Amerykanina okazało się hitem mediów społecznościowych. Wystarczyło tylko cztery dni, a na TikToku obejrzano je ponad sześć mln razy. Internauci są zaskoczeni, ale też pełni uznania dla pomysłu Grega. Uważają, że to świetna zemsta na dłużniku.

Dziś rano wprawiło mnie to w dobry nastrój, dziękuję za opublikowanie
 Dobra robota proszę pana - komentują.

Zgadzacie z nimi?