"Rolnik szuka żony": Kamila prezentuje loki rodem z Hollywood. Jest efekt "wow"

Kamila Boś zaprezentowała na Instagramie nową fryzurę - hollywoodzkie loki. Na tym nie poprzestała, bo szykując się na wielkie wyjście włożyła elegancką suknią odkrywającą ramiona. Jak można było się spodziewać, fani gwiazdy ósmego sezony "Rolnik szuka żony" zareagowali entuzjastycznie.

Kamila Boś wyrosła na największą gwiazdę show "Rolnik szuka żony". Urocza blondynka została wręcz zasypana listami od mężczyzn (i kobiet), którzy chcieli stworzyć z nią parę w programie. Skontaktowało się z nią ponad 500 osób, co stanowi, jak dotąd, niepobity rekord formatu. Rolniczka zdecydowała, że chce poznać osobiście Adama, Jana i Tomasza, którzy podczas korespondencji wywarli na niej najlepsze wrażenie. Stworzyła parę z tym pierwszym, ale mimo że bardzo się polubili, ich relacja nie przerodziła się z przyjacielskiej w romantyczną. Brak sukcesu na polu miłosnym zasmucił fanów programu i dziewczyny zwanej pieszczotliwie "królową pieczarek", ale nie ujął jej popularności. Nie brak takich, którzy twierdzą, że to właśnie Kamila jest najpiękniejszą uczestniczką, jaka kiedykolwiek pojawiła się w programie. Jak to w internecie bywa, nie uniknęła hejtu, acz zdobyła niemałą rozpoznawalność.

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

Kamila Boś pochwaliła się nową fryzurą

Rolniczkę obserwuje na Instagramie 166 tys. followersów. To sporo. Boś dba, by na jej profilu nie było im nudno i raz po raz raczy ich kadrami z życia prywatnego. Ostatnio szykowała się na imprezę, dlatego zafundowała sobie iście gwiazdorski look.

Więcej zdjęć Kamili Boś znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Oddała się w ręce profesjonalistek i zafundowała sobie fryzurę jak z czasów złotej ery Hollywood i subtelny makijaż:

Gorączka sobotniej nocy - napisała Kamila, oznaczając przy okazji mistrzynię nożyczek i makijażystkę.

W sekcji komentarzy pojawiła się lawina pochwał i zachwytów nad urodą dziewczyny:

Boska Boś.
Jest ogień.
Najpiękniejsza kobieta pod słońcem - chwalono ją.
 

Jak wam się podoba "najpiękniejsza rolniczka" w takim wydaniu?

Więcej zdjęć Kamili Boś znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: