"Top Model". Adriana Hyżopska na starych zdjęciach. Tak wyglądała rok temu. "Myślałam, że to Kendall Jenner"

"Top Model". Adriana Hyżopska nawet na starych zdjęciach wygląda doskonale. Na niektórych z nich łatwo ją pomylić z Kendall Jenner.

Adriana Hyżopska to uczestniczka ostatniej edycji "Top Model". Modelka pochodzi z Kutna, a na co dzień uczy się profesjonalnej sztuki wizażu w jednym z łódzkich techników. Ma już za sobą na tym polu pierwsze sukcesy - zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w makijażu artystycznym i scenicznym. Dotarliśmy do starszych zdjęć uczestniczki TVN. Modelka na niektórych z nich do złudzenia przypomina Kendall Jenner.

Zobacz wideo Joanna Krupa w krótkiej sukience na ściance "Top Model"

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek straci pracę w "DDTVN" przez hejt? Prowadząca komentuje

"Top Model". Adriana Hyżopska na starych zdjęciach. Tak wyglądała rok temu

Większość starszych zdjęć Hyżopskiej dostępnych na Instagramie jest dość artystyczna. Modelka na wielu z nich uwodzicielsko patrzy prosto w obiektyw, ma zazwyczaj wymyślny makijaż i starannie ułożone włosy na głowie. Komentatorzy opiewają z zachwytu nad urodą nastolatki:

Zrób mi taki makijaż! Rewelacyjnie wyglądasz.
Ale piękna.
Myślałam, że to Kendall Jenner. Super wyglądasz! - czytamy.

Sprawdźcie starsze zdjęcia Adriany w naszej galerii u góry strony.

Kamery i milionowa widownia nie onieśmieliły Adriany. Uczestniczka otworzyła się przed telewidzami i zdecydowała się odsłonić fragment swojej historii w "Top Model". Przyznała, że w przeszłości musiała zmagać się z brakiem akceptacji, a od osób postronnych słyszała wyzwiska. Teraz jej marzenie o korekcie płci zaczyna się spełniać.

Teraz przyjmuję estrogen. Nie chciałam swoich rodziców ciągać po seksuologach, terapeutach, więc poczekałam na moment, kiedy będę miała 18 lat. Wtedy poszłam do lekarza (…). Dostałam terapię hormonalną - opowiedziała przed kamerami.

Aspirująca modelka może liczyć na wsparcie mamy i siostry. Niestety, nie wszyscy jeszcze pogodzili się z jej przemianą.

Moja mama powiedziała, że zawsze to wiedziała. (…) Z tatą było trudniej. On tego nie rozumie. (…) Mama próbuje mu to wytłumaczyć, ale raczej nie rozmawiamy o tym - stwierdziła kutnianka.

'40 kontra 20'"40 kontra 20". Poznajcie nowe uczestniczki. To miss i ambitna bizneswoman

Kibicujecie Adrianie?

Więcej o: