"Big Brother". Znana jest przyczyna śmierci Karoliny Sztafy. Była źle zdiagnozowana?

Kilka dni temu media obiegła przykra wiadomość o śmierci Karoliny Sztafy z "Big Brothera". Teraz okazuje się, że uczestniczka reality show mogła być źle zdiagnozowana, co miało doprowadzić do jej śmierci.

Karolina Sztafa brała udział w drugiej edycji reaktywowanego po latach "Big Brothera" jesienią 2019 roku. W programie dała się poznać jako jedna z barwniejszych uczestniczek. Nie stroniła od kontrowersji i skandali. Nie zdążyła jednak przekonać do siebie widzów i przez swój wybuchowy temperament musiała się pożegnać z programem już w drugim odcinku. Od tamtej pory nie pojawiała się w mediach.

"Big Brother". Znana jest przyczyna śmierci Karoliny Sztafy

21 listopada media obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci uczestniczki. 35-latka osierociła dwie córki. Przykre wieści przekazała Anna Klimpel, która mieszkał z nią w domu Wielkiego brata.

Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe szczęście, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P. Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę - napisała na Instagramie Anna Klimpel.

Karolina SztafaKarolina Sztafa z "Big Brothera" nie żyje. Miała dwójkę dzieci. Co o niej wiemy?

Nie było wówczas jeszcze wiadomo, jaka była przyczyna zbyt wczesnego odejścia Karoliny Sztafy. Jak donosi serwis Plejada, jedna ze znajomych Karoliny wspominała, że zmarła borykała się z problemami zdrowotnymi.

Z wiadomości, które otrzymałam, wiem, że Karolina zmarła na raka kości. Wcześniej podobno była źle zdiagnozowana i leczona na inną chorobę. Jeszcze 15 lipca była w dobrej formie - cytuje wypowiedź Ewy Kępys portal.

Rodzinie i najbliższym składamy największe wyrazy współczucia.

Zobacz wideo Nie ma ich wśród nas, ale ich utwory zna każdy. Wodecki zostawił „Chałupy Welcome to", a Kora „Krakowski spleen"

ZOBACZ TEŻ: Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz dostanie jeszcze więcej od Kazimierza. Sąd potwierdza, on się wypiera

Więcej o: