Nie żyje uczestniczka "Big Brothera". Karolina Sztafa miała 35 lat

W poniedziałek 21 listopada media obiegła wiadomość o śmierci Karoliny Sztafy z siódmej edycji "Big Brothera". Smutne wieści przekazała koleżanka z programu.

Karolina Sztafa nie żyje. Uczestniczka siódmej edycji "Big Brothera" zmarła w wyniku choroby. Miała zaledwie 35 lat. O śmierci bohaterki reality show poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych jej koleżanka z programu Anna Klimpel.

Zobacz wideo Nie ma ich wśród nas, ale ich utwory zna każdy. Wodecki zostawił „Chałupy Welcome to", a Kora „Krakowski spleen"

Gwiazdy wspominają bliskichLewandowska wspomina babcię. Inne gwiazdy też opublikowały wzruszające słowa

Nie żyje uczestniczka "Big Brothera". Karolina Sztafa miała 35 lat. "Zabrała ją choroba"

Karolina Sztafa była jedną z najbardziej barwnych uczestniczek siódmej edycji "Big Brothera". Od początku nie stroniła od skandali i konfliktów. Przez swój wybuchowy temperament szybko musiała jednak pożegnać się z programem. Niestety, 21 listopada media obiegła wiadomość o śmierci Karoliny. Smutne wieści przekazała Anna Klimpel, koleżanka z domu Wielkiego Brata.

Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa… Z całego serce współczuję jej bliskim i rodzinie! Spoczywaj w spokoju, Karola… Całe szczęście zdążyłaś opuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej - tu i teraz! Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P. - napisała na InstaStories.

Nie żyje uczestniczka 'Big Brothera'. Karolina Sztafa miała 35 latNie żyje uczestniczka 'Big Brothera'. Karolina Sztafa miała 35 lat Instagram/ anna.klimpel

Klimpel dodała też, że niewiele wie na temat przyczyn śmierci Karoliny Sztafy. Poprosiła więc, aby internauci nie wypytywali ją o szczegóły.

Z pewnością chciałaby, aby każdy zapamiętał ją uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę. (...) Znam mało szczegółów na temat odejścia Karoliny. Zabrała ją choroba. Nie zadawajcie mi, proszę, pytań na ten temat. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pomódlcie się za Karolinę- zaapelowała.

Nie żyje uczestniczka 'Big Brothera'. Karolina Sztafa miała 35 latNie żyje uczestniczka 'Big Brothera'. Karolina Sztafa miała 35 lat Instagram/ anna.klimpel

Nicki AycoxGwiazda serialu "Nie z tego świata" nie żyje. Nicki Aycox miała 47 lat

Redakcja Plotka składa rodzinie i bliskim zmarłej najszczersze kondolencje.

Więcej o: