Korwin Piotrowska komentuje przerwany wywiad Dody. "Królowa wyjść ze studia jest TYLKO JEDNA"

Doda wyszła ze studia po tym, jak Kuba Wojewódzki zadał jej niewygodne pytania podczas wywiadu. Tym sposobem zakończyła rozmowę po 20 minutach. Później wydała "oświadczenie" z linkiem do najnowszej płyty. Całą sprawę postanowiła skomentować w charakterystyczny dla siebie sposób Karolina Korwin Piotrowska. Zdobyła się na drobną uszczypliwość.

Pamiętne przerwanie wywiadu przez Dodę, które miało miejsce 21 października 2022 roku, z pewnością zostanie uznane za jeden z głośniejszych skandali w polskim show-biznesie w ciągu ostatnich miesięcy. Wokalistka po zadaniu przez Kubę Wojewódzkiego mocnych pytań zdecydowała się opuścić studio, gdzie nagrywany jest podcast "WojewódzkiKędzierski". Piosenkarka po całej sprawie wydała niekonwencjonalne "oświadczenie", o którym więcej przeczytacie TUTAJ. Teraz do całej sprawy swoje przysłowie trzy grosze postanowiła dodać Karolina Korwin Piotrowska. Wspomniała o tym, że jest "królową wyjść ze studia".

Polecamy: Doda przerwała wywiad. Później wydała "oświadczenie" i zagrała wszystkim na nosie. "Starą drogą nie chcę wracać"

Zobacz wideo Doda o nowej płycie. "Nie chcę zarabiać na swoich traumach"

Karolina Korwin Piotrowska przypomina słynne wyjście ze studia Kuby Wojewódzkiego

Znani i lubiani są w stanie zrobić wiele dla promocji. Przykładem na to może być Karolina Korwin Piotrowska. Gościni programu Kuby Wojewódzkiego w zapowiedzi show "króla TVN-u" obraziła go i stwierdziła kolokwialnie, że jest debilem. Następnie opuściła studio. Później w czasie oficjalnej premiery odcinka wyszło na jaw, że był to ich chwyt PR-owy w celu zwiększenia oglądalności show i prawdopodobnie wypromowania książki dziennikarki, w której poruszyła zagadnienie mobbingu w środowisku teatralnym. 

Zobacz tutaj: Korwin Piotrowska w show Wojewódzkiego. Nagle wyszła ze studia! "Głupi ciul, debil...". Dalej było jeszcze gorzej!

Teraz Korwin Piotrowska skomentowała głośne wyjście Dody, która wystąpiła w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Niestety, sposób przeprowadzenia wywiadu przez dziennikarzy nie przypadł jej do gustu i po 20 minutach rozmowy opuściła studio. Karolina Korwin Piotrowska odniosła się do medialnego zamieszania i wspomniała, że pierwsza wyszła ze studia. Napisała na Instagramie post.

No nie. Królowa wyjść ze studia jest tylko jedna. I nie jest to pani z pierwszego slajdu - podkreśliła kąśliwie odwołując się do słów Dody.
 

Co myślicie o słowach Karoliny Korwin Piotrowskiej? Celna riposta?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.