Małgorzata Rozenek pokazała płaski brzuch. Wow! Niektórzy na taką formę pracują latami

Małgorzata Rozenek stawia na regularne, codzienne treningi. Perfekcyjna codziennie wstaje z samego rana i zasuwa na salę treningową. Nie ma więc co się dziwić, że jej sylwetka powala na kolana. Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie brzucha. Fani zaniemówili.

Małgorzata Rozenek starannie dba o sylwetkę. Oprócz codziennych, intensywnych treningów sportowych, stawia także na zdrowia dietę i higieniczny tryb życia. To wszystko pozwala jej na osiągnięcie zaskakujących efektów, jeżeli chodzi o wygląd sylwetki. W związku z tym Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się zdjęciami perfekcyjnej figury na Instagramie. Tym razem nie było inaczej. Wstawiła do sieci zdjęcie i fani oszaleli. 

Polecamy: Agnieszka Włodarczyk w samym body na balkonie we Włoszech. "W obiektywie ukochanego"

Zobacz wideo Główny wróg Rozenek: zapach smażonego jedzenia! W jej domu panuje nietypowa zasada

Małgorzata Rozenek w formie życia. Zawdzięcza to tylko trzem rzeczom!

Małgorzata Rozenek nigdy nie wstydziła się swojego ciała. Teraz, kiedy dba o nie jeszcze bardziej niż wcześniej, coraz częściej pokazuje się w stroju sportowym i dopasowanych stylizacjach. Prezenterka pokazała się teraz na Instagramie w stroju sportowym, który zasłaniał tylko górną część jej ciała. Idealnie eksponował za to jej umięśniony brzuch. Napisała, dlaczego wygląda on tak dobrze:

Są trzy filary zdrowia: żywienie, trening, sen. Decydując się na zmianę sposobu życia, warto wspomóc się doświadczeniem tych, którzy zajmują się daną tematyką od lat - tymi słowami zrobiła wstęp do polecenia własnego cateringu.
 

Fani nie kryli zachwytu nad sylwetką i stylem życia Perfekcyjnej. Pisali wprost:

Ale ładne ciało - uznała fanka.

Inna dodała:

Ciało wypracowane poświeceniem, ciężką pracą i determinacją. Tylko pozazdrościć. Dla mnie marzenie - podsumowała internautka.

Znaleźli się także krytykujący, którzy stwierdzili, że Małgorzata Rozenek jest niedożywiona. Bez skrupułów pisali:

Ciało wypracowane poświęceniem, ciężką praca i determinacją. Tylko pozazdrościć. Dla mnie ciało marzenie.

Zgadzacie się z opiniami internautów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.