Tak teraz żyją ukochane corgi królowej Elżbiety II. Sarah Ferguson wrzuciła do sieci ich zdjęcia

Po śmierci monarchini jej ukochane psy znalazły nowy dom. Pupilami królowej opiekują się książę Andrzej i jego była żona Sarah.

Królowa Elżbieta II kochała zwierzęta. Monarchini jeździła konno i uwielbiała długie spacery z psami. W ciągu swojego życia miała ponad 30 czworonogów rasy corgi i dorgi - większość z nich wywodziła się od suczki Susan, którą w 1944 roku z okazji urodzin podarował jej ojciec - król Jerzy VI. W ostatnich latach cieszyła się towarzystwem czterech pupili. Wiele osób zadawało sobie pytanie, co się z nimi stanie po jej śmierci. Zwierzaki znalazły już nowych właścicieli i mają się świetnie. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek z rodziną w Sztokholmie. Jeden z hoteli nie chciał ich przyjąć przez psy

Sarah Ferguson świętowała urodziny w miłym towarzystwie 

Z okazji swoich urodzin Sarah Ferguson opublikowała na instagramowym profilu kilka fotografii. Nie są to jednak kadry z imprezy, a ujęcia, na których możemy zobaczyć ją w towarzystwie ukochanych psów królowej Elżbiety II. Była żona księcia Andrzeja z uśmiechem na ustach pozuje w ich towarzystwie. W sekcji komentarzy posypały się życzenia urodzinowe. Oprócz tego internauci nie kryli zachwytu, że królewskie corgi, Candy i Muick, znajdują się pod jej opieką. 

Wszystkie najlepszego! Miło widzieć, że psy są z tobą.
Cieszę się, że masz tych dwóch pięknych przyjaciół. Nasza wspaniała królowa byłaby zadowolona, widząc, że pieski są szczęśliwe i kochane - czytamy na Instagramie.
 

Pomimo tego, że książę Andrzej rozwiódł się z żoną ponad ćwierć wieku temu, to nadal się przyjaźnią, a nawet razem mieszkają. Sarah Ferguson cały czas utrzymywała również bardzo dobry kontakt z monarchinią. Często ze sobą rozmawiały, a także wspólnie jeździły konno i chodziły na długie spacery z psami. Więcej kadrów z urodzinowej sesji zdjęciowej byłej żony księcia Andrzeja znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.