Tak wyglądają córki Katarzyny Figury. Jedna ma burzę loków, a druga grzywkę na Brigitte Bardot

Przed laty Katarzyna Figura postawiła wszystko na jedną kartę, rozstała się z przemocowym mężem i przeprowadziła się z córkami z Warszawy do Gdyni. Starsza pociecha aktorki studiuje obecnie reżyserię w Paryżu. Młodsza także chce być w branży filmowej.

Koko i Kaszmir to córki Katarzyny Figury z małżeństwa z Kaiem Schoenhalsem. Dziewczyny przez lata bardzo się zmieniły, ale urodę zdecydowanie odziedziczyły po sławnej mamie. W mediach społecznościowych zamieszczają sporo zdjęć i dzięki temu możemy się przekonać, jak teraz wyglądają. 

Zobacz wideo Katarzyna Figura wychowuje dwie córki. Kogo zabrała w podróż po Cannes, Kaszmir nie. Miała powód

Starsza córka Katarzyny Figury obecnie mieszka w Paryżu. Studiuje reżyserię filmową

Przypomnijmy, że lata temu Katarzyna Figura zebrała się na szczere wyznanie w mediach. Oświadczyła, że jest ofiarą przemocy domowej ze strony męża. Razem z córkami postanowiła przeprowadzić się z Warszawy nad morze i zacząć wszystko od nowa. W Gdyni znalazły swoje miejsce na ziemi. Znajomi gwiazdy podkreślali, że dziewczynki szybko zaaklimatyzowały się w nowym miejscu i zyskały wielu przyjaciół i znajomych w szkole. 

Katarzyna Figura z córkamiKatarzyna Figura z córkami Fot. KAPiF

Obecnie w życiu córek Katarzyny Figury sporo się zmieniło. Starsza z nich, Koko, mieszka już poza granicami Polski. Aktorka opowiedziała o tym podczas jednego z krakowskich festiwali filmowych.

Moja córka Koko ma 19 lat i studiuje reżyserię w Paryżu. Jej pierwszy projekt filmowy jest bardzo kobiecy i feministyczny. Moja córka Kaszmir ma 17 lat i zamierza dołączyć do siostry. Życzę wszystkim kobietom tworzącym kino, by miały odwagę czerpać z siebie, sięgać po swoje i nie wpisywać się w cudze scenariusze. By były sobą - powiedziała ze sceny Katarzyna Figura.
 

Koko Figura w tym roku skończy 20 lat. 

 

Jej młodsza siostra, Kaszmir ma 17 lat i także wiąże swoją przyszłość z kinem. 

 

Więcej zdjęć córek Katarzyny Figury znajdziecie w galerii na górze strony. Koniecznie tam zajrzyjcie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.