W restauracji Lewandowskiego podrożało! Za schabowego trzeba słono zapłacić

W warszawskiej restauracji Roberta Lewandowskiego ceny znacznie wzrosły. Uwagę zrwaca cena za schabowego i żeberka.

Robert Lewandowski wielokrotnie chwalił się, że ma smykałkę do biznesu. Piłkarz ma wiele inwestycji w Polsce, a wśród nich jest warszawska restauracja o intrygującej nazwie Nine's Restaurant & Sports Bar. Ceny w niej nigdy nie należały do niskich, ale teraz jeszcze wzrosły. Zmieniło się zresztą nie tylko to.

Zobacz wideo Testujemy restaurację Arkadiusza Milika. "To jest biznes"

Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego poszybowały w górę

Robert Lewandowski ma już własną markę RL9 Pro, która zajmuje się sprzedażą produktów przeznaczonych dla sportowców. Sprzedaje także kawę i batoniki z logiem tejże marki. Jest także współwłaścicielem domu mediowego RL Media oraz agencji marketingowej Stor9_. Na tym jednak nie koniec. Sportowiec inwestuje w nieruchomości, a jakiś czas temu otworzył ogromną, bo trzypoziomową restaurację, która liczyć 3300 metrów kwadratowych. Za koncepcję restauracji i menu odpowiedzialny jest restaurator Tadeusz Müller. Okazuje się, że inflacja dotarła także i tu. Jak podaje "Fakt" za dwa hamburgery, trzy piwa i jedną colę w knajpie Lewego należało zapłacić 151 zł.

Przy szalejącej inflacji to nie jest wielka fortuna. Trzeba jednak przyznać, że z drugiej strony tanio też nie jest - komentuje tabloid.

ZDJĘCIA Z RESTAURACJI SPORTOWCA ZNAJDZIECIE W NASZEJ GALERII, W GÓRNEJ CZĘŚCI ARTYKUŁU.

W zeszłym roku rachunek byłby o 20 procent niższy, a hamburger podrożał z 38 do 45 zł. Za schabowego w restauracji Lewandowskiego trzeba natomiast zapłacić 49 zł, żeberka kosztują 69 zł, a skrzydełka z kurczaka - 34 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.