Anna Lewandowska odetchnęła z ulgą. Chodzi o Laurę. "Dla każdego rodzica to też duży stres"

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie sukcesem córki. Dwuletnia Laura bardzo szybko odnalazła się w przedszkolu. Szczęśliwa i dumna mama podzieliła się zdjęciem.

Anna Lewandowska jeszcze niedawno gościła w wielkim świecie modowym, gdzie nawiązywała perspektywiczne znajomości. Zaproszona na Fashion Week do Paryża, dumnie podziwiała pokazy wielkich branży marek modowych. Lewandowska wyróżniała się na tle gwiazd. Strojem przyćmiła także inne WAG's, które stawiały na bardziej stonowane i ciemne kreacje. Po powrocie postanowiła podzielić się z fanami radosną informacją dotyczącą jednej z córek. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska o aktywności fizycznej w ciąży

Anna Lewandowska, Leo MessiAnna Lewandowska w wielkim świecie. Zapozowała z żoną Lionela Messiego

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z córką

Anna Lewandowska bardzo dba o komfort dla córek. Jeszcze niedawno chwaliła się nowym, przytulnym pokojem dziewczynek, w którym zadbała dosłownie o każdy szczegół. Teraz za pośrednictwem Instagrama podzieliła się z obserwującymi radosną nowiną o Laurze. Z tej okazji postanowiła opublikować wzruszające zdjęcie, na którym młodsza córka mocno się do niej przytula. Na twarzy Lewandowskiej widać wielkie szczęście, dumę, ale i ulgę. 

Anna Lewandowska z LaurąAnna Lewandowska z Laurą Instagram

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna i Robert Lewandowscy nie oszczędzają. Wakacje, samochody, zegarki

Anna Lewandowska pochwaliła się Laurą 

Anna Lewandowska dodała krótki podpis na InstaStories, w którym poinformowała fanów, że dziewczynka bardzo dobrze radzi sobie i odnajduje się w nowej placówce. Lewandowska przyznaje, że jest ogromnie szczęśliwa z tego powodu. 

Mój mały przedszkolak! Muszę przyznać, że Laurka bardzo szybko się zaadaptowała w przedszkolu. Kamień z serca, bo dla każdego rodzica to też duży stres" - napisała Anna Lewandowska na profilu na Instagramie.

Dodaje również, że adaptacja pociechy w nowym miejscu wiąże się z dużą ilością stresu nie tylko dla dziecka, ale również i dla rodziców, którzy troskliwie i równie mocno przeżywają wszystkie takie momenty.

Więcej o: