Impreza W. Kruk. Natalia Kukulska rzadko pozuje z mężem na ściance, ale to Wilczewska skradła show spódnicą

Plejada gwiazd pojawiła się na evencie marki W. Kruk. Ciocia Liestyle zaszalała ze spódnicą, a Natalia Kukulska zabrała na ściankę męża.

Impreza W. Kruk. Agnieszka Wilczewska i Jakob Kosel

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel na co dzień stronią od pokazywania się wspólnie w mediach społecznościowych, jednak przy okazji eventów chętnie pozują na ściankach w objęciach. Tego wieczora uczestnik piątej edycji "Top Model" postawił na glamrockową stylizację składającą się z luźnych sztruksowych spodni, które zestawił z czarnym golfem i ramoneską. Nieco bardziej zaszalała Agnieszka Wilczewska, która zaprezentowała się w cekinowej kwiecistej mini i wysokich szpilkach. Całość dopełniła mała zielona torebka. 

W Kruk - Long PlayW Kruk - Long Play KAPiF.pl / KAPiF.pl

Zobacz wideo Zalety bycia Polakiem według Jakoba Kosela [Lista Plotka]

Beata Tadla z mężem 

Podczas premiery nowej kolekcji biżuterii nie zabrakło Beaty Tadli, która zapozowała przed fotoreporterami w towarzystwie męża Michała Cebuli. Prezenterka postawiła na klasyczny czarny płaszcz, który zestawiła z zamszowymi kozakami na szpilce. Jej partner tego wieczora zaprezentował się w czarnej górze od garnituru, którą przełamał jeansami i mokasynami.

W Kruk - Long PlayW Kruk - Long Play KAPiF.pl / KAPiF.pl

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka

Natalia Kukulska rzadko pokazuje się publicznie z mężem, jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek i zabrała go na event. Para zaprezentowała się w czarnych total lookach, obok których nie dało się przejść obojętnie. Wokalistka postawiła na koszulę z rozciętymi rękawami i skórzaną spódnicę. Całość dopełniły botki na platformie i kabaretki. Do stylizacji dobrała złotą biżuterię. Michał Dąbrówka wybrał znacznie spokojniejszy look, który podkreślił naszyjnikiem i sygnetami. 

W Kruk - Long PlayW Kruk - Long Play KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej zdjęć z imprezy znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.