Marta Żmuda-Trzebiatowska świętuje rocznicę i pokazuje niepublikowane dotąd zdjęcie z mężem ze ślubu

Marta Żmuda-Trzebiatowska świętowała niedawno kolejną rocznicę ślubu. Aktorka pochwaliła się czarno-białą fotografią na Instagramie i dodała poruszający opis. Wyszło pięknie.

Marta Żmuda-Trzebiatowska wstawiła do mediów społecznościowych piękną fotografię. Widać na niej, jak aktorka celebrowała ślub. Była przepięknie ubrana, a czarno-biała fotografia jest z pewnością miłym wspomnieniem w dniu siódmej rocznicy ślubu, który celebrowała wraz z mężem. Para pobrała się 26 września 2015 roku.

Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska o nominacji do Telekamer. "Jestem szczęśliwa"

Te gwiazdy pokazały jak się nie malować. Wpadki na czerwonym dywanieBiałe plamy u Angeliny i pomarańczowa twarz Włodarczyk. Tak się lepiej nie malować

Marta Żmuda-Trzebiatowska świętuje siódmą rocznicę ślubu. "Zebrało mi się na wspominki"

Aktorka poznała Kamila Kulę w 2013 roku, w Teatrze Kwadrat. Podobno to była miłość od pierwszego wejrzenia. Dwa lata później 26 września 2015 roku wzięli ślub. Mają razem dwoje dzieci: pięcioletniego syna i dwuletnią córkę. Małżeństwo bardzo chroni prywatności, więc tym bardziej zdziwił fanów fakt, że pochwalili się nigdzie dotąd niepublikowanym zdjęciem ze ślubu. Mieli ku temu bardzo ważny powód.

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil KulaMarta Żmuda Trzebiatowska nie wytrzymała. "Wara od mojego małżeństwa!"

Jak napisała na Instagramie aktorka:

Zebrało mi się na wspominki… 26.09.2015 rok. Siedem lat razem. Kocham - napisała w mediach społecznościowych Żmuda-Trzebiatowska.
 

Na czarno-białej fotografii widać, jak aktorka ściska mocno męża za szyję i cieszy się z najważniejszego dnia w życiu. Miała na sobie sielski wianek i piękną, delikatną suknię. W takim anturażu wyglądała po prostu bosko. Pod postem od razu posypały się gratulację z okazji siódmej rocznicy ślubu. Fani pisali:

Jesteście super! Pięknie razem wyglądacie i do tego oboje macie wspaniałe otwarte serca. Dużo szczęścia i przede wszystkim zdrowia dla waszej rodziny - podkreśliła internautka.

Inna dodała jeszcze:

Prześliczne zdjęcie i przepiękna z was para. Wszystkiego dobrego dla was obojga kochani. Przypominam sobie, co ja robiłam siedem lat temu o tej porze. Zaczęłam pierwszą klasę liceum. Dziś mam 23 lata. Czas tak bardzo szybko płynie - napisała zamyślona kobieta.

Redakcja Plotka dołącza się do pięknych życzeń fanów.

Więcej o: