Marina Łuczenko-Szczęsna z mamą. Umalowały się tak samo. I wow! "Nie widać różnicy"

Marina Łuczenko-Szczęsna wrzuciła do sieci krótkie nagranie, na którym pozuje z mamą przed lustrem. Opisu nawet nie trzeba czytać, bo na pierwszy rzut oka widać niezaprzeczalne podobieństwo.

Marina Łuczenko-Szczęsna od czasu od czasu pokazuję mamę w sieci, jednak jeszcze do niedawna rodzicielka miała jaśniejsze włosy. Teraz, gdy są w kolorze pasm wokalistki, widać jeszcze większe podobieństwo między nimi. "A dzieli nas 30 lat" - podsumowała artystka. 

Zobacz wideo Znane gwiazdy z ukraińskimi korzeniami

Marina Łuczenko-Szczęsna z mamą. Obie umalowane i równie piękne 

Na Instagramie Mariny Łuczenko-Szczęsnej pojawiło się nagranie wykonane przed lustrem. Razem z mamą pokazały efekty makijażu, który córka wykonała rodzicielce. W oczy rzucają się błyszcząca powieka, ciemniejszy błyszczyk, rozświetlone policzki i subtelna kreska. 

Pomalowałam swoją mamę trochę na siebie tak. Zobaczcie, 30 lat różnicy. Mam nadzieję, że będę wyglądać tak, jak moja mamusia - powiedziała Marina.
 

Zupełnie nie dziwimy się, że Marina chciałaby w wieku 63 lat wyglądać jak mama. To piękna i bardzo podobna do wokalistki kobieta, co tylko potwierdzają komentarze internautów:

O kurde… Bardzo, bardzo podobne.
Identyczne.
Piękna mama! Już wiadomo, po kim geny.
Prawie w ogóle nie widać różnicy. Piękna mama - pisali im.

Marina wrzuciła także ankietę, w której zapytała fanów o podobieństwo do mamy. Aż 98 procent stwierdziło, że są niemal identyczne. 

Marina wcześniej już pokazywała mamę i chwaliła jej szczupłą sylwetkę. Wtedy jednak Ałła Łuczenko miała blond włosy i bardziej naturalny makijaż, dlatego podobieństwo aż tak nie biło po oczach. Więcej wspólnych zdjęć tej dwójki znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Zobacz też: Marina przeczytała, że "ma za mały biust i jest za chuda". Zareagowała i wrzuciła zdjęcie w bikin

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.